Najlepsze branże dla osób wielojęzycznych

praca-dla-wielojęzycznych

 

Na początku roku opublikowaliśmy post o zawodach związanych z językami dla osób, których pasją są właśnie języki i chcą z tej pasji korzystać w pracy (Language Jobs – czyli praca związana z językami obcymi)

Teraz chcemy zaprezentować jeszcze więcej stanowisk i branż, w których można połączyć swoje pasje, tą językową z innymi pasjami.

Często mówi się, że znajomość języków obcych może zagwarantować dobrą pracę. Niestety nie zawsze tak łatwo jest ją znaleźć. Może szukałeś nie tam gdzie trzeba. Sprawdź te branże, może któraś z nich będzie dla Ciebie właściwa?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją drogę w kierunku wielojęzyczności, nie martw się! Znajdź swoją idealną szkołę językową i zacznij uczyć się już dziś.

 

Obsługa klienta

Znajomość kilku języków obcych pomoże Ci obsłużyć większą liczbę klientów. Sprawi to także, że klienci poczują się bardziej komfortowo i pozwoli im komunikować się z firmą bardziej efektywnie.

 

Hotelarstwo i branża podróżnicza

Są to jedne z najbardziej oczywistych branż potrzebujących osób wielojęzycznych. Coraz więcej osób podróżuje za granicę, więc pracodawcy w hotelarstwie, gastronomii i przemyśle podróżniczym poszukują pracowników znających co najmniej dwóch języków. Twoja praca może umilić komuś podróż.

 

Edukacja

Nie mówimy tu o nauczaniu języków, są inne stanowiska w edukacji, na których wymagana jest znajomość języków, takie jak osoba ds. rekrutacji międzynarodowych studentów, doradca zawodowy czy osoba ds. studentów. Wielu studentów studiuje za granicą, a możliwość rozmowy z kimś w ich języku ojczystym pozwoli im poczuć się jak w domu.

 

Służba zdrowia

Służba zdrowia oferuje stabilne zatrudnienie, a znajomość języków może pomóc skutecznie dbać o pacjentów. Bariera komunikacyjna w branży opieki zdrowotnej może w skrajnych przypadkach być kwestią życia i śmierci. Wykorzystaj swoje talenty i zacznij ratować ludzkie życie.

Sprawdź te szkoły językowe by uczyć się angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego lub francuskiego.

 

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu na CourseFinders.com

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you