Pomoc i FAQ dla Szkół

Jesteśmy tu aby pomóc!!

Jesteś uczniem? Proszę przejdź do Pomoc i FAQ dla uczniów.

Jesteś agentem edukacyjnym? Proszę przejdź do Pomoc i FAQ dla agentów edukacyjnych.

Czym jest CourseFinders for Languages?

CourseFinders for Languages jest stroną wychodzącą na przeciw potrzebom uczniów, która skupia uczniów, szkoły i agencje. Użytkowanie strony jest całkowicie darmowe dla uczniów, a także dla szkół, które mogą prezentować swoją pełną ofertę. Szkoły będą obciążone kosztami tylko wtedy gdy jakiś uczeń się z nimi skontaktuje.

 

Jaki jest model biznesowy?

CourseFinders działa na zasadzie przedpłaty na konto, z którego są pobierane koszty za informacji na temat potencjalnych uczniów.

Na stronie nie ma polecanych szkół, żadnych reklam, ani ukrytych kosztów. Koszty są naliczane jedynie wtedy, gdy uczniowie kontaktują się ze szkołami. A szkoły zostaną obciążone tylko wtedy, gdy uzyskamy ich wcześniejszą zgodę. Każda szkoła może zasilić swoje konto o wybraną kwotę.

 

Potencjalni uczniowie mogą wysłać formularz z zapytaniem, ściągnąć broszurę, wyświetlić numer telefonu, wysłać email oraz przejrzeć stronę szkoły. Każde z tych działań ma niewielki koszt. A kwoty te są pobierane z wcześniej zasilonego konta ICEF szkoły.

Proszę skontaktować się z nami w sprawie cennika.

Jak dodać moją szkołę?

Istnieje duża szansa, że Twoja szkoła ma już podstawowy profil na stronie CourseFinders. Proszę użyć wyszukiwania na stronie głównej, aby ją znaleźć (jeśli nie możesz znaleźć szkoły wyszukując jej nazwę, proszę spróbować wyszukać za pomocą położenia, a następnie znaleźć szkołę przeglądając mapę). Na górze każdej strony z profilem szkoły znajduje się przycisk „Twoja szkoła?”. Kliknij ten przycisk, aby zarządzać swoim profilem. To pozwoli Ci edytować profil szkoły i upewnić się, że wszystkie informacje na stronie są kompletne i aktualne, jak i dodać zdjęcia/filmiki i inne istotne informacje.

Jeśli nie możesz znaleźć swojej szkoły proszę skontaktuj się z nami

Jak zarządzać moją szkołą?

Jeśli kiedykolwiek uczestniczyłeś w ICEF Workshop, wtedy możesz zalogować się jako administrator szkoły używając tego samego adresu e-mail i hasła, których używasz, aby uzyskać dostęp do MyICEF i do swojego konta e-schedule. Jeśli zapomniałeś swoje hasło to na stronie logowana jest link, który pozwoli Ci je zresetować.

Z tego miejsca można użyć “Mojego Panelu” aby wyświetlić szkołę(y). Aby edytować profil szkoły kliknij nazwę szkoły, żeby go wyświetlić i kliknij „Edytuj mój profil” po prawej stronie.

Jeśli zalogujesz się pomyślnie, ale na panelu nie wyświetlą się żadne szkoły, proszę skontaktować się ze swoim przedstawicielem ICEF i poprosić go, aby dodał Cię jako administratora CourseFinders. Możesz także skontaktować się z nami [email protected].

Zapomniałem moje hasło?

Wejdź na CourseFinders, kliknij „Zaloguj się”, a następnie kliknij „Zapomniałem hasła”. Następnie otrzymasz e-mailem link, za pomocą którego będziesz mógł zresetować hasło.

Jak mogę dodać innych użytkowników do mojego konta?

W ustawieniach na swoim panelu CourseFinders możesz wyznaczyć inne adresy e-mail, które będą otrzymywać powiadomienia. Jest to przydatne, gdy chcesz, żeby dział rekrutacji otrzymywał kopie wszystkich zapytań od uczniów.

Jeśli chcesz dodać dodatkowych administratorów, aby pomóc zarządzać lub edytować profil(e), wtedy proszę skontaktuj się z nami albo ze swoim przedstawicielem ICEF.

Jak CourseFinders podtrzymuje jakość informacji dotyczących potencjalnych uczniów?

Główna zasada: nasz marketing i optymalizacja wyszukiwarki są tak przygotowane, że tylko uczniowie podejmujący odpowiednie wyszukiwanie zostaną przekierowani na naszą stronę. Na przykład uczeń w Brazylii wyszukujący w internecie “escola de idiomas em nova york” (szkoła językowa w Nowym Jorku) zobaczy CourseFinders w swoich wynikach; natomiast uczniowie wyszukujący  “nauka angielskiego za darmo”, nie zobaczą już CourseFinders w swoich wynikach.

Gdy potencjalni uczniowie znajdą się już na stronie CourseFinders i będą chcieli skontaktować się ze szkołą, w tym celu będą musieli wypełnić formularz z zapytaniem i podać co najmniej adres e-mail, który jest sprawdzany poprzez dwu-etapowy proces weryfikacji. Większość uczniów wybiera logowanie się za pomocą profili mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Google+, które zapewniają jeszcze większą wiarygodność, bo są potwierdzane przez stronę trzecią.

W końcu szkoły mogą zgłosić każde zapytanie, które będą uważać za nieprawdziwe, za pomocą jednego kliknięcia. CourseFinders zbada taką sytuację i gdy będzie to właściwe, podejmie działanie (np. zwróci szkole pieniądze i zablokuje użytkownika).

Chcę, aby moi agenci edukacyjni kontaktowali się z potencjalnymi uczniami. Jak najprościej mogę tego dokonać?

Wiemy, że agenci edukacyjni mogą pomagać szkołom śledzić i obserwować zapytania uczniów, jak i znacznie zwiększyć ilość zapytań o kursy oraz poprawić ich efektywność. Aby to umożliwić, dodaliśmy pewne funkcje do Twojego Panelu Administratora Szkoły:

 • Możesz grupować zapytania uczniów według narodowości, aby łatwiej było je przekazywać do agentów edukacyjnych lub rekruterów regionalnych
 • Możesz przekazywać poszczególne zapytania uczniów
 •  Wiemy, że agenci edukacyjni mogą pomagać szkołom śledzić i obserwować zapytania uczniów jak i znacznie zwiększyć ilość zapytań przekładających się na zapisy. Możesz eksportować wszystkie zapytania jako pliki CSV, które łatwo importuje się do systemów zarządzania zapisami, jak i do innych systemów.

Jest wiele podobnych stron internetowych. Dlaczego warto zainwestować swój czas w CourseFinders?

CourseFinders dostarczy wysokiej jakości dane kontaktowe do potencjalnych uczniów. Informacje te mają bardzo konkurencyjną cenę.

Żadna inna strona nie pozwala uczniom czytać recenzji innych uczniów, wyszukiwać szkół, nie będąc bombardowanym denerwującymi reklamami, a jednocześnie oferując taką różnorodność i ilość szkół jak CourseFinders (obecnie ponad 7500). Jest to spowodowane tym, że żadna inna strona nie została zaprojektowana biorąc doświadczenie ucznia za priorytet.

Recenzje innych są kluczowym czynnikiem używanym przez uczniów podczas wyboru kursu. Wyłączny dla CourseFinders wiget recenzji pozwala pokazywać recenzje szkoły na Twojej stronie lub na każdej innej stronie, którą wybierzesz (np. na stronie Twojego agenta edukacyjnego). Uczniowie mogą także pisać recenzje z poziomu widgetu, dzięki czemu można łatwo zebrać wiele opinii od wielu uczniów.

Aby zaoszczędzić Twój czas, stworzyliśmy już Twój profil i dodaliśmy tyle informacji ile mogliśmy. Po prostu edytuj swój profil, aby dodać szczegółowe informacje i zdjęcia.

CourseFinders będzie pokazywało się bardzo wysoko w rankingu wyników wyszukiwania kursów językowych w internecie. To oznacza, że możesz zaoszczędzić pieniądze na własnej kampanii reklamowej, wyróżniając się na stronie CourseFinders.

Firma stojąca za CourseFinders, ICEF, posiada ponad 30 lat doświadczenia na rynku podróży językowych i z sukcesem zarządzała kilkoma portalami online od wczesnych lat 90-tych. ICEF posiada wiedzę i zasoby, aby zapewnić, że CourseFinders odniesie sukces.

Nie jesteś przekonany? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci darmowego okresu próbnego, żebyś sam mógł ocenić jakość przekazywanych informacji na temat potencjalnych uczniów.

W jakie rynki uczniów zamierzasz celować?

CourseFinders będzie aktywnie obecny na rynkach we wszystkich  najważniejszych krajach pochodzenia uczniów, którzy posługują się międzynarodowymi językami. Kampanie reklamowe w tych krajach będą prowadzone w lokalnych językach i będą odsyłały do przetłumaczonych wersji strony.

Jak zainteresujesz uczniów stroną?

CourseFinders jest prezentowane na wielu kanałach online. Niektóre z używanych kanałów online to: SEO, SEM, media społecznościowe, partnerzy, zaufane witryny stron trzecich oraz bycie aktywnym członkiem międzynarodowej społeczności uczniów online.

Chcę mieć jakościowe recenzje na moim profilu. Jak je uzyskać?

Byli i obecni uczniowie mogą zostawiać recenzje bezpośrednio z zakładki recenzje na profilu szkoły. Po prostu wyślij URL profilu swojej szkoły absolwentom i obecnym uczniom, a oni będą mogli zamieszczać recenzje za pomocą jednego kliknięcia. Oto kilka świetnych sposobów, aby zachęcić absolwentów:

 • Udostępnij URL swojego profilu poprzez stronę Twojej szkoły na Facebooku i poproś o recenzje
 • Poproś o pomoc tych absolwentów, którzy być może pracują teraz w Twojej szkole lub współpracują z nią
 • Dołącz URL do formularzy zwrotnych wręczanych uczniom, którzy  kończą szkołę
 • Wyślij e-maile do absolwentów

Możesz także użyć widgetu recenzji.

Co to jest widget Recenzji i jak go uzyskać?

Widget recenzji pozwala w pełni wykorzystać uzyskane recenzje poprzez wyświetlanie ich nie tylko na CourseFinders, ale także na każdej innej stronie, na której widget zostanie zamieszczony. Uczniowie mogą pisać recenzje bezpośrednio z poziomu widgetu.

Widgety aktualizują się samodzielnie, tak więc zawsze będą pokazywać najnowsze recenzje. Będą także pokazywać najbardziej trafne recenzje osobie odwiedzającą stronę. Po adresie IP odwiedzających, widget widzi gdzie oni się znajdują i jeśli odwiedzający znajduje się w Korei Południowej to widget w pierwszej kolejności wyświetli recenzje innych uczniów z Korei Południowej.

Aby uzyskać widget zaloguj się, przejdź do swojego panelu  i kliknij na przycisk uzyskaj widget recenzji.

Co się stanie jeśli moja szkoła otrzyma negatywne recenzje?

Za każdym razem, gdy wystawiana jest recenzja, wszyscy administratorzy danej szkoły otrzymują powiadomienie e-mailem. Zawiera ono całą treść recenzji oraz dwie opcje dla administratora szkoły: odpowiedz lub zgłoś.

Odpowiedzi są wyświetlane publicznie, bezpośrednio pod recenzją. To zapewnia publiczne forum do odniesienia się do jakichkolwiek problemów i jest najlepszym sposobem poradzenia sobie z tymi mniej pozytywnymi recenzjami. Uczniowie są bardziej zainteresowani tym jak szkoły radzą sobie ze skargami, niż samym ich tematem.

Jeśli uważasz, że recenzja nie była szczera (np. uczniowie nie są rzeczywistymi absolwentami Twojej szkoły) możesz zgłosić tą recenzję. W takim wypadku zostanie ona natychmiastowo ukryta na profilu szkoły, w tym czasie my sprawdzimy tą kwestię. Nie zezwalamy na zgłaszanie recenzji tylko dlatego, że są one niekorzystne. Jedynie recenzja, która jest nieprawdziwa lub nieszczera może być trwale usunięta z profilu szkoły.

Która szkoła będzie wyświetlana na górze wyników wyszukiwania?

Domyślnym ustawieniem jest wyświetlanie „najbardziej pomocnych” opcji. Jest to kombinacja kompletności profilu, liczby recenzji oraz narodowości recenzentów względem narodowości ucznia wyświetlającego profil (np. jeśli recenzje Twojej szkoły są w większości autorstwa chińskich uczniów, wtedy Twoja szkoła będzie wyświetlać się wyżej w wynikach wyszukiwania dla użytkowników w Chinach).

Uczniowie mogą wyświetlać wyniki wyszukiwania na dwa różne sposoby:

 • Ostatnio zrecenzowane
 • Ostatnio zaktualizowane

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja szkoła znajduje się na górze wyników wyszukiwania, upewnij się, że:

 • Twój profil jest w 100% kompletny
 • Masz tyle recenzji, ile to możliwe
 • Masz najnowsze recenzje
 • Masz recenzje od różnorodnych uczniów

Nie ma tutaj odpowiedzi na moje pytanie

Proszę skontaktuj się z nami

Czym jest CourseFinders for Languages?

CourseFinders for Languages jest stroną wychodzącą na przeciw potrzebom uczniów, która skupia uczniów, szkoły i agencje. Użytkowanie strony jest całkowicie darmowe dla uczniów, a także dla szkół, które mogą prezentować swoją pełną ofertę. Szkoły będą obciążone kosztami tylko wtedy gdy jakiś uczeń się z nimi skontaktuje.

This post is also available in: angielski francuski niemiecki włoski hiszpański portugalski