Nasze wytyczne dotyczące

Proszę uważnie przeczytać

Tysiące uczniów takich jak Ty polega na recenzjach na stronie CourseFinders szukając idealnej szkoły.


Recenzje muszą być:

Najnowsze

Proszę recenzować szkołę, tylko jeśli osobiście do niej uczęszczałeś i ukończyłeś kurs w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Proszę nie recenzować szkoły, jeśli łączny okres nauki był krótszy niż 2 tygodnie.

Przyjazne dla rodziny

Żadnych wulgaryzmów, gróźb, komentarzy wyrażających uprzedzenie, nienawistej mowy, języka o charakterze jednoznacznie seksualnym lub innych treści, które nie są odpowiednie dla społeczności.Szczegóły poznaj tutaj

Napisane przez rzeczywistych uczniów

Akceptujemy recenzje, które przedstawiają doświadczenia z pierwszej ręki powiązane z udogodnieniami lub usługami świadczonymi przez szkoły i miejsca docelowe. Ogólna dyskusja, która szczegółowo nie przedstawia istotnego doświadczenia nie będzie publikowana. Szczegóły poznaj tutaj

Mające znaczenie dla innych podróżujących

Żadnej treści, która nie jest istotna z punktu widzenia planowania i wyszukiwania podróży. Szczegóły poznaj tutaj

Unikalne i niezależne

Możesz napisać maksymalnie jedną recenzję dla danej szkoły, dla maksymalnie dwóch szkół. Jeśli uczęszczałeś do więcej niż 2 szkół wymienionych na CourseFinders, proszę skontakutj się z nami używając przycisku podziel się opinią po prawej stronie ekranu.

Oryginalne

Proszę nie cytować znacznej ilości materiału z innych źródeł, w tym (lecz nie ograniczając się do) stron internetowych, korespondencji e-mail, innych recenzji, itp.

Niekomercyjne

Żadnych materiałów promocyjnych jakiegokolwiek rodzaju, w tym autopromocji za pomocą adresów URL. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia dowolnego adresu URL, adresu e-mail, lub numeru telefonu z jakiegolkolwiek powodu.

Wymóg wiekowy

Jeśli masz poniżej 13 lat proszę poproś jednego z rodziców, aby przeczytał Twoją recenzję i dodał coś do niej, jeśli uzna to za stosowne.

Ważny adres e-mail i standardowa etykieta e-mailowa:

Adres e-mail powiązany z Twoim kontem musi być poprawny; być może będziemy musieli się z Tobą skontaktować, jeśli będzie jakiś problem z Twoją recenzją.

Żadnych tagów HTML i prosimy nie używać nadmiernie DUŻYCH LITER, slangu lub symboli typograficznych.

 

CourseFinders zastrzega sobie prawo do usuwania recenzji lub zarządzania odpowiedziami w dowolnym czasie, z dowolnego powodu. Recenzje zamieszczone na CourseFinders są indywidualne i bardzo subiektywne. Opinie wyrażone w recenzjach są opiniami członków CourseFinder, a nie samego CourseFinders czy ICEF GmbH. Nie popieramy wszelkich opinii wyrażonych przez recenzentów lub w odpowiedziach na recenzje. Nie jesteśmy związani z żadnym zakładem wymienionym lub recenzowanym na tej stronie internetowej.


1. Co stanowi treści przyjazne dla rodzin?

Żadnego obraźliwego języka lub obrazów, w tym lecz nie ograniczając się do:

 • Wulgaryzmów
 • Nieprzyzwoitości czy ordynarności
 • Oszczerstw na tle rasowym/etnicznym
 • Mowy nienawistnej czy komentarzy wyrażających uprzedzenie
 • Zniewagi osobistej
 • Wrogich komentarzy czy gróźb

Nie zezwalamy na graficzne opisy śmierci, uszkodzenia ciała, brutalnej działalności przestępczej lub okrucieństwa wobec zwierząt.

Wszystkie standardowe przekleństwa są zabronione (wiesz jakie to są), a my będziemy usuwać wszystkie recenzje i wpisy, które zawierają sprytne (lub nie zbyt sprytne) błędy w pisowni przekleństw, które mają na celu obejść nasze filtry zawartości, jak i skróty niewłaściwych zwrotów.

Usuniemy recenzje i wpisy, które promują lub próbują zasięgnąć porady w sprawie angażowania się w nielegalną działalność. Nie będziemy usuwać treści dotyczącej lokalnych rozporządzeń ani legalnej działalności.

Jeśli tragiczne wydarzenie bezpośrednio wpływa na podróż do konkretnego miejsca docelowego (na przykład klęska żywiołowa, lub wydarzenie przez które zamknięto szkoły, lotniska, zakwaterowanie), pozwolimy na przyjazne dla rodzin, związane z podróżami dyskusje na formum o takim wydarzeniu.


2. Co stanowi recenzję z pierwszej ręki?

Akceptujemy recenzje, które przedstawiają doświadczenia z pierwszej ręki dotyczące udogodnień lub usług świadczonych przez szkoły. Ogólne dyskusje, które nie przedstawiają konkretnego doświadczenia nie będą publikowane. Ponadto:

 • Żadnych informacji z drugiej ręki lub ze słyszenia (niesprawdzone informacje, plotki lub cytaty z innych źródeł, lub zgłoszone opinie/doświadczenia innych).
 • Żadnych recenzji napisanych przez właścicieli, zarząd lub innych reprezentantów szkoły, lub sieci szkół, włącznie z byłymi pracownikami lub kimkolwiek powiązanym lub związanym z pracownikami szkoły lub siecią szkół. Żadnych recenzji napisanych przez sprzedawców zatrudnionych w szkole lub w sieci szkół.
 • Osoby powiązane ze szkołą nie mogą recenzować innych szkół w tym samym mieście, ani w promieniu 10 mil od tej szkoły.
 • Osoby powiązane ze szkołą nie mogą recenzować konkurentów.
 • • Żadnych ocen lub komentarzy o aspektach biznesu, których nie doświadczyłeś. Na przykład dopuszczalne jest zrecenzowanie doświadczeń z klasy na konkretnym kursie na który uczęszczałeś, ale nie doświadczenie z innego kursu prowadzonego w tej samej szkole.

3. Co stanowi nieistotną treść?

Proszę nie publikować żadnych treści, które nie są istotne z punktu widzenia planowani i wyszukowania podróży.

 • Recenzje szkół muszą być składane w ciągu roku od danego doświadczenia.
 • Żadnego obraźliwego języka, który jest nieistotny z punktuwidzenia obsługi klienta (takiego jak obraźliwe opisy wyglądu lub wyzwiska). Nie próbuj przeprowadzać kampanii oszczerstw podejmując ekstremalne wysiłki, żeby zniszczyć reputację marki lub osoby i nie podżegaj by społeczność zrobiła to samo.
 • Żadnych osobistych opinii politycznych, etycznych, religijnych lub dyskusji czy komentarzy na ten temat w recenzjach.
 • Żadnych lekceważących komenatrzy o innych recenzjach, recenzentach lub odpowiedzi od zarządzających.
 • Żadnych pytań skierowanych do użytkowników CourseFinders. Proszę używać przycisku „wyślij żądanie”, aby rozpocząć bezpośrednią konwersację ze szkołami. Dodatkowo, wkrótce będziemy mieli na stronie forum, które pozwoli Ci zadawać więcej ogólnych pytań społeczności uczniów.
 • Żadnych komentarzy skierowanych do pracowników CourseFinders lub dotyczących polityki CourseFinders. Proszę użyć przycisku z informacją zwrotną po prawej stronie ekranu aby skontaktować się z pracownikami CourseFinders.
 • CourseFinders nie będzie publikował recenzji napisanych w celu otrzymania pieniędzy lub usług od właściciela, w zamian za wstrzymanie negatywnej recenzji lub publikowanie pozytywnej recenzji.

This post is also available in: angielski francuski niemiecki włoski hiszpański portugalski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *