Pomoc i FAQ dla uczniów

Jesteśmy tu aby pomóc!

Jesteś administratorem szkoły? Proszę przejdź do Pomoc i FAQ dla Szkół.

Jesteś przedstawicielem? Proszę przejdź do Pomoc i FAQ dla przedstawicieli.


Co to jest za strona?

CourseFinders Języki jest stroną umożliwiającą znalezienie idealnej szkoły językowej.

Wiemy, że wyszukiwanie kursów językowych online może być często długim i frustrującym procesem. Wiemy to, ponieważ sami przez to przechodziliśmy. Naszym celem z CourseFinders jest dostarczenie informacji, których potrzebujesz w jedno miejsce jak i sprawienie, że kontaktowanie się ze szkołami będzie szybkie i wydajne.

Szkoły są gromadzone w bazie i mogą wyświetlać swoje profile za darmo, dlatego mamy najbardziej obszerną listę szkół w internecie.

Strona jest także całkowicie darmowa dla uczniów i możesz wyszukiwać szkoły, dodawać je do ulubionych, czytać recenzje innych uczniów, a następnie kontaktować się z nawet 10 szkołami za pomocą jednego formularza zapytania, co zaoszczędzi Ci czasu i kłopotu.


Dlaczego jesteśmy inni

  • CourseFinders posiada najbardziej obszerną listę szkół językowych w internecie.
  • CourseFinders zostało zaprojektowane biorąc doświadczenie uczniów za priorytet: w przeciwieństwie do większości innych stron, nie ma „polecanych szkół”, ani banerów z reklamami czy otwierających się okienek, które zostały opłacone przez szkoły. Tak samo szkoły, które pojawiają się na górze Twojej listy wyników wyszukiwania nie zapłaciły za to, a znajdują się na takim miejscu, ponieważ ich profile są bardziej kompletne niż innych oraz mają więcej recenzji od uczniów z Twojego kraju, co czyni je bardziej odpowiednimi dla Ciebie.
  • Gama przydatnych funkcji pomoże Ci łatwo i szybko wyszukiwać, pytać i wybierać szkoły: możesz szukać szkół za pomocą słów kluczowych, nazw, położenia (wyszukiwanie według miast i na mapie), a następnie przeczytać recenzje od byłych uczniów, aby lepiej zobrazować sobie szkołę. Możesz także sprawdzić, które szkoły zostały zaznaczone jako ulubione przez innych uczniów z Twojego kraju i w łatwy sposób dodać wybrane przez siebie szkoły do ulubionych (i powrócić do wyszukiwania później) lub dodać notatkę i udostępnić swoim znajmomym i rodzinie.
  • Kolejną kluczową zaletą CourseFinders jest to, że możesz zaoszczędzić dużo czasu wysyłając zapytanie o ceny do wielu szkół naraz za pomocą jednego podania, zamiast wypełniać kilka różnych formularzy na wielu stronach.
  • CourseFinders jest jedynym portalem nauki języków, który kontaktuje uczniów ze sprawdzonymi, zweryfikowanymi pod względem jakości przedstawicielami edukacyjnymi, jeśli Ty będziesz tego potrzebować.

Kim są przedstawiciele edukacyjni/doradcy/konsultanci i jak mogą mi oni pomóc?

Konsultanci i przedstawiciele edukacyjni są jak agenci biur podróży specjalizujący się w edukacji międzynarodowej. Oni najczęściej odwiedzili i pracują z wieloma różnymi szkołami w wielu krajach. Jako eksperci mogą oni Ci doradzić i pomóc w wyborze szkoły na podstawie Twoich osobistych celów i przeznaczonego budżetu.

Konsultanci także mogą znacznie pomóc z innymi aspektami Twojej podróży, takimi jak ubieganie się o wizę , organizowanie lotów i transportu, zakwaterowania, ubezpieczenia, a nawet w razie potrzeby kart sim do telefonów komórkowych czy kont bankowych.

Jeśli poprosisz by konsultant się z Tobą skontaktował, CourseFinders skontaktuje Cię tylko ze sprawdzonymi przedstawicielami ICEF (agencjami, które zostały zweryfikowane i sprawdzone pod względem jakości przez ICEF, wiodącej światowej organizacji dla przedstawicieli i instytucji edykacyjnych).

Zazwyczaj wybieramy 2 agencje, z biurami znajdującymi się najbliżej Twojego podanego miejsca zamieszkania, chociaż jeśli szukasz porady dotyczącej kursu niszowego, możemy skierować Cię do agencji w Twoim kraju, która zajmuje się danym tematem.


Dlaczego nie pokazujecie ceny dla każdej ze szkół/ każdego kursu?

Kontaktowanie się ze szkołą jest najlepszym sposobem, aby upewnić się, że otrzymasz najlepszą cenę, ponieważ ceny mogą różnić się zależnie od pory roku, Twoich obecnych umiejętności językowych, długości kursu i wielu innych parametrów.

Użyj przycisku “Zapytaj teraz” aby szybko wysłać swoje dane do nawet 10 szkół za pomocą jednego prostego wniosku, tak aby mogli odesłać Ci zindywidualizowaną ofertę i najlepsze ceny.

This post is also available in: angielski francuski niemiecki włoski hiszpański portugalski