O nas

CourseFinders

Ponad 30 lat doświadczenia w pracy z uczniami i szkołami językowymi


CourseFinders Języki pomoże znaleźć Ci idealną szkołę językową. Wiemy, że próbowanie znalezienia właściwej szkoły językowej może być długim i czasami frustrującym doświadczeniem, a ta strona pomoże Ci ułatwić wyszukiwanie!

Korzystając z CourseFindersfor Languages nie będziesz musiał tracić czasu na przeglądanie stron internetowych, korespondowanie ze szkołami próbując dowiedzieć się jaka naprawdę jest dana szkoła. Na naszej stronie znajdziesz…

  • Techniki oszczędzające czas – wypełniasz tylko jeden krótki formularz podaniowy i możesz wysłać go nawet do 10 szkół
  • Tysiące szkół – ponad 7545 szkół w 138 krajach
  • Recenzje innych uczniów – zobacz co naprawdę myślą inni uczniowie

 

Porównuj szkoły na CourseFinders for Languages za pomocą recenzji napisanych przez uczniów, którzy już uczyli się w danej szkole i dzielą się z Tobą szczerą opinią na temat swoich doświadczeń w szkołach. Dodawaj szkoły do ulubionych, aby utworzyć listę kandydatów, a potem wysyłaj zapytania do kilku szkół.

Przycisk Wyślij Zapytanie Teraz umożliwa skontaktowanie się z nawet 10 szkołami naraz. Następnie szkoły odpowiadają, podając wszystkie szczegóły, które chcesz poznać, takie jak ich obecne ceny – to pozwoli zaoszczędzić Ci MNÓSTWO czasu – jak i również skieruje Cię bezpośrednio do właściwej osoby kontakowej w każdej ze szkół.


Kim jesteśmy?

CourseFinders Języki jest zarządzane prze ICF AG, firmę zarejestrowaną w Niemczech. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w pracy z uczniami i szkołami językowymi, a wszyscy nasi pracownicy byli w przeszłości uczniami szkół językowych tak jak Ty.

Nasza spółka siostrzana ICEF GmbH organizuje wydarzenia na całym świecie, na których poznają się organizatorzy wyjazdów edukacyjnych i przedstawiciele szkół, a od lat 90-tych używamy internetu, aby pomóc uczniom znaleźć szkoły, a szkołom uczniów – więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej ICEF Website.


Powodzenia! Jesteśmy pewni, że z CourseFinders Języki znajdziesz idealną szkołę.

Jeśli masz jakieś pomysły jak możemy poprawić tą stronę lub jeśli chcesz być bardziej zaangażowany, możesz skontaktować się z nami tutaj.

This post is also available in: angielski francuski niemiecki włoski hiszpański portugalski