Pomoc i FAQ dla agentów edukacyjnych

Jesteśmy tu aby pomóc!

Jesteś uczniem? Proszę przejdź do Pomoc i FAQ dla uczniów.

Jesteś administratorem szkoły? Proszę przejdź do Pomoc i FAQ dla Szkół.


 

Jak przedstawiciele wpisują się w model CourseFinders?

Wiemy, że przedstawiciele mogą pomagać szkołom śledzić i obserwować zapytania uczniów jak i znacznie zwiększyć ilość zapytań przekładających się na zapisy. Aby to umożliwić ułatwiliśmy szkołom przekazywanie Ci informacji na temat potencjalnych uczniów, zarówno indywidualnych jak i pogrupownych według narodowości uczniów lub położenia. Szkoły mogą także eksportować wszystkie pliki z informacjami na temat potencjalnych uczniów jako pliki .csv, które łatwo importuje się do systemów zarządzania zapisami.

Uczniowie mogą także mogą wyrazić zgodę, aby agencje się kontaktowały z nimi. Podczas procesu wyszukiwania szkół uczniowie są pytani czy potrzebują pomocy lub porady. Jeśli uczeń odpowie tak, wtedy jego dane są wysyłane do dwóch certyfikowanych agencji ICEF Agency Status (IAS), których biura znajdują się najbliżej domu tego ucznia. Te agencje mogą skontaktować się z uczniem i/lub zaprosić go do swojego biura w celu uzyskania dalszych porad.

Jeżeli agencja otrzyma informacje na temat potencjalnego ucznia za pośrednictwem tej drugiej drogi, agencja musi zapłacić za tą informację, tak jak robią to szkoły. Jeśli szkoła otrzyma informacje na temat potencjalnego ucznia (i tym samym za nią zapłaci), a potem przekaże ją jednemu ze swoich przedstawicieli, wtedy koszty poniesie tylko szkoła. Żadne opłaty nie zostaną naniesione bez Twojej uprzedniej zgody.

Jeśli należysz do certyfikowanej agencji IAS i chcesz otrzymywać informacje na temat potencjalnych uczniów z Twojego kraju za pośrednictwem CourseFinders proszę skontaktuj się z nami.

Jeśli chcesz ubiegać się o ICEF Agency Status proszę skontaktuj się z nami.


Jak mogę pomóc mojej szkole otrzymywać więcej zapytań od uczniów?

Najlepszym sposobem, aby pomóc szkołom otrzymywać więcej zapytań od uczniów jest uzyskanie większej liczby recenzji od byłych uczniów.

Najlepszym sposobem na to jest nasz ‘Widget Recenzji’ na CourseFinders, który może pomóc Ci sprzedać więcej kursów poprzez pokazywanie potencjalnym uczniom recenzji szkół napisanych przez innych uczniów.

‘Widget Recenzji’ na CourseFinders to niewielki program, który z łatwością możesz dodać do swojej strony dla każdej ze szkół, którą reprezentujesz. Pozwala to odwiedzającym Twoją stronę na napisanie recenzji szkoły do której uczęszczali lub przeczytanie recenzji napisanych przez innych uczniów.
Widgety samodzielnie się aktualizują, więc zawsze pokazują najnowsze recenzje.
Będą także pokazywać najbardziej trafne recenzje odwiedzającemu stronę. Po adresie IP odwiedzających widget widzi gdzie oni się znajdują. To oznacza, że jeśli Twoja agencja znajduje się w Brazylii, to widget wie, że odwiedzający, którzy wyświetlają go są w Brazylii i wyświetli najpierw recenzje innych uczniów z tego kraju. Możesz uruchomić widget prosząc szkołę aby zalogowała się na CourseFinders, odwiedziła swój panel i kliknęła na przycisk „Uzyskaj Widget Recenzji”.

 

 

Co się stanie jeśli moja szkoła otrzyma negatywne recenzje?

Za każdym razem, gdy zostawiana jest recenzja,wszyscy administratorzy szkoły otrzymują powiadomienie e-mailem, które zawiera całą recenzję oraz dwie opcje: Odpowiedz lub Zgłoś.

Odpowiedzi są wyświetlane publicznie, bezpośrednio pod recenzją. To zapewnia publiczne forum do odniesienia się do jakichkolwiek problemów i jest najlepszym sposobem poradzenia sobie z tymi mniej pozytywnymi recenzjami. Uczniowie są bardziej zainteresowani tym jak szkoły radzą sobie ze skargami, niż samym ich tematem.

Jeśli uważasz, że recenzja nie była szczera (np. uczniowie nie są prawdziwymi absolwentami szkoły z którą współpracujesz) możesz poprosić szkołę aby zgłosiła tą recenzję. W takim wypadku zostanie ona natychmiastwo ukryta na profilu szkoły, w trakcie gdy my będziemy sprawdzać tą kwestię. Nie zezwalamy na zgłaszanie recenzji tylko dlatego, że są one niekorzystne dla szkoły. Jedynie recenzja, która jest nieprawdziwa lub nieszczera może być trwale usunięta z Państwa profilu.


Czy mogę używać CourseFinders, aby pomóc mi znaleźć nowe szkoły językowe do współpracy?

Oczywiście, że możesz! Wyszukiwanie za pomocą słów kluczowych sprawia, że łatwo jest znaleźć mniej popularne kursy jak np. angielskiego i surfingu. Możesz skontaktować się z tymi szkołami za pośrednictwem CourseFinders i poznać się z ich przedstawicielami twarzą w twarz na Warsztatach ICEF.


Czy agencje mogą wyświetlać swoje profile na CourseFinders?

Obecnie tylko szkoły mogą wyświetlać profile na CourseFinders. Aby otrzymywać więcej infromacji na temat potencjalnych uczniów z Twojego kraju, sugerujemy abyś porozmawiał o CourseFinders ze szkołami z którymi współpracujesz, upewnił się, że mają one kompletne profile z dużą ilością recenzji uczniów z Twojego kraju, a potem poprosił aby szkoła przekazywała wszystkie informacje na temat potencjalnych uczniów Tobie, abyś mógł skontaktować się z tymi uczniami.


Nie znalazłem tutaj odpowiedzi na moje pytanie

Proszę skontaktuj się z nami

This post is also available in: angielski francuski niemiecki włoski hiszpański portugalski