Top 5 artykułów roku 2018

Kolejny rok minął! Dziękujemy, że jesteście tutaj z nami i za Wasze zainteresowanie językami i nauką za granicą. W tym roku w naszych artykułach poruszyliśmy wiele tematów – od wymagań wizowych przez motywujące cytaty po naukę za granicą. Mamy nadzieję, że podobały się Wam nasze artykuły i wiele się z nich nauczyliście. Oto najpopularniejsze artykuły z 2018 na CourseFinders!

 

Myślisz o studiowaniu za granicą? Zrób pierwszy krok z CourseFinders.com.

 

Motywujące cytaty na 2018

Nowy rok to zawsze okazja do robienia postanowień i wyznaczania sobie celów na kolejne 12 miesięcy. Niestety czasami z ich realizacją już nie jest tak łatwo. Wtedy z pomocą przychodzą motywujące cytaty, które przypominają nam o tym dlaczego takie cele sobie wyznaczyliśmy i że warto o nie walczyć.

Cały artykuł przeczytasz tu.

 

Wiza do USA – jakie są wymagania wizowe by uczyć się w Ameryce?

W tym roku pisaliśmy o wymaganiach wizowych w różnych krajach. Jeśli wybierasz się do Ameryki i chcesz wiedzieć co może być od Ciebie oczekiwane i jak możesz się do tego przygotować to jest to artykuł dla Ciebie. Ponadto przeczytasz jaki rodzaj wizy będzie dla Ciebie najlepszy.

Cały artykuł przeczytasz tu.

 

Jak odnaleźć się w nowym mieście podczas nauki za granicą?

Planujesz wyjechać za granicę by uczyć się w szkole językowej? Nowe miejsca i nowe wyzwania często napawają nas strachem. Jak sprawić by najwięcej skorzystać z tego doświadczenia, nie psując sobie wyjazdu tęsknotą za domem? Tego wszystkiego dowiesz się w tym artykule.

Cały artykuł przeczytasz tu.

 

Językowe DIY – do it yourself, jak to połączyć z językami?

Może nie wiedzieliście, ale DIY można zastosować także w nauce języków obcych! Świetny pomysł na kreatywną naukę. Poznaj nasze pomysł na własnoręcznie robione pomoce naukowe i nie tylko czytając ten artykuł.

Cały artykuł przeczytasz tu.

 

Jak w pełni skorzystać z nauki w szkole językowej?

Pomimo, że sami zapisujemy się do szkół językowych, często traktujemy to jak niemiły obowiązek i nie wykorzystujemy potencjału jakie niosą za sobą lekcje z nauczycielem. W artykule dowiesz się co warto zrobić by Twoje pieniądze nie poszły na marne.

Cały artykuł przeczytasz tu.

 

Pamiętaj, że na naszej stronie możesz znaleźć idealną dla siebie szkołę językową!

 

Zajrzyj na CourseFinders.com i znajdź swoją idealną szkołę językową!

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap żadnego artykułu na CourseFinders.com

Ucz się języka za granicą Znajdź idealną szkołę językową dla siebie