Zasoby do nauki języka niemieckiego online

office-594132_640

 

Zasoby do nauki języka niemieckiego online

 

Deutsch Lernen

Tutaj znajdziesz lekcje niemieckiego dla początkujących i zaawansowanych. Są również ćwiczenia, które można wykorzystać do sprawdzenia swoich umiejętności. Musisz się zarejestrować, aby wyświetlić wszystkie lekcje, ale to nic nie kosztuje.

https://www.deutsch-lernen.com/

 

Duolingo

Ucz się języka niemieckiego z tą zabawną aplikacją, która uczy nowego słownictwa, gramatyki, pisowni, wymowy i rozumienia ze słuchu. Ta aplikacja jest jak gra można awansować na wyższe poziomy i wygrywać nagrody związane z nauką w aplikacji.

https://www.duolingo.com/course/de/en/Learn-German-Online

 

BBC Languages German

Tutaj znajdziesz fakty dotyczące języka niemieckiego, podstawowe zwroty, niemiecki alfabet, a także inne popularne niemieckie zwroty, a nawet niemiecki dla dzieci. Talk German to serial, który jest wstępem do języka niemieckiego, zawiera transkrypcje dlałatwiejszego zrozumienia.

https://www.bbc.co.uk/languages/german/

 

Learn German Easily

Oferuje 25 lekcji na temat istotnych podstaw języka niemieckiego i koncentruje się na gramatyce. Znajdziesz tu lekcje poświęcone biernikowi, umlautom i przedimkom określonym.

https://learn-german-easily.com/index-basic-german

 

Wie geht’s German

Tutaj znajdziesz kursy do nauki języka niemieckiego na trzech poziomach – dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych, a także gramatykę i słownictwo podzielone na trzy sekcje: medycyna, podróżę i biznes. Możesz również zobaczyć popularne lekcje takie jak etykieta społeczna, spotkania z ludźmi, kolory i jedzenie.

https://www.wiegehtsgerman.com/

 

DW Learn German

Ta witryna oferuje różne kursy na trzech poziomach (A1, A2, B1). Możesz wybierać spośród Deutsch interaktiv, Mission Berlin, Radio D part 1, Deutsch -Warum nicht? i Audiotrainer. W Deutsch interaktiv materiał jest podzielony na lekcje, zawiera ćwiczenia i jest materiał do pobrania. Mission Berlin jest historią z audio odcinkami i transkrypcjami. Radio D part 1 skierowany jest do początkujących i pomaga ćwiczyć rozumienie ze słuchu. Deutsch – Warum nicht? jest to podcast z materiałami do pobrania takimi jak ćwiczenia i transkrypcje. Audiotrainer pomaga nauczyć się podstawowego słownictwa do codziennych sytuacji i poprawnej wymowy.

https://www.dw.com/en/learn-german/s-2469

 

Learn German

Seria filmików YouTube uczących podstawowych zwortów niemieckich. Są 22 lekcje, które skupiają się na gramatyce.

https://www.youtube.com/watch?v=zZAWygYoN30

 

Loecsen German

Ta strona nauczy Cię słownictwa i poprawnej wymowy. Słownictwo jest podzielone na tematy takie jak podstawy, rozmowy, w przypadku kłopotów, itp.

https://www.loecsen.com/travel/0-en-67-2-1-free-lessons-german.html

 

Learn German with Livemocha

Livemocha jest platform, która umożliwa rozmowy z innymi osobami uczącymi się języka niemieckiego i native speaker’ami dookoła świata. Jest to wygodny sposób na ćwiczenie umiejętności mówienia w języku obcym i uczenia się od innych osób.

https://livemocha.com/pages/languages/learn-german/

 

Deutschkurs

Jest to 35-lekcyjny kurs online skupiający się na gramatyce. Po każdej sekcji gramatycznej są ćwiczenia, aby sprawdzić swoje nowo nabyte umiejętności.

https://www.german-grammar.de/grammar/content/english_german_table_of_content.htm

 

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you