Zasoby do nauki języka hiszpańskiego online

onlinespanish-375830_640

 

Zasoby do nauki języka hiszpańskiego online

 

Nie czekaj dłużej i zacznij ćwiczyć lub uczyć się hiszpańskiego już dziś z tymi darmowymi zasobami online. Sprawdź je wszystkie, wybierz swój ulubiony i zacznij się uczyć!

 

Curso de Espanol

Korzystając z tej witryny możesz poznać gramatykęi i zastosować ją w praktyce dzięki ćwiczeniom. Jest również cykl filmów z tekstami wypowiadanymi przez native speakerów dotyczącymi życia codziennego.

https://www.learn-spanish-online.de/

 

Duolingo

Aplikacja, która jest również dostępna na stronie internetowej. Uczy ona gramatyki, słownictwa, wymowy i pisowni w zabawny sposób podobny do gry.

https://www.duolingo.com/

 

BBC Languages Spanish

Skorzystaj z obfitości zasobów do nauki! Mi Vida Loca to serial z hiszpańskimi i angielskimi napisami. Można również wydrukować zapis dialogów i listę słownictwa dla każdego odcinka. Quick Fix nauczy Cię istotnych zwrotów z różnych tematów. Na stronie znajdziesz również interaktywne krzyżówki dla osób na poziomie bardziej zaawansowanym.

https://www.bbc.co.uk/languages/spanish/

 

Loecsen Spanish

To wspaniały sposób, aby nauczyć się wymowy podstawowych słów I przydatnych zwrotów. Możesz wybrać spośród wielu tematów.

https://www.loecsen.com/travel/0-en-67-2-14-free-lessons-spanish.html

 

Livemocha

Korzystając z Livemocha możesz ćwiczyć mówienie po hiszpańsku z innymi osobami mówiącymi w tym języku i native speaker’ami. Zacznij ćwiczyć hiszpański na żywo!

https://livemocha.com/pages/languages/spanish/

 

123 Teach Me

Ta strona oferuje darmowe zasoby i lekcje. W sekcji ‘Verbs’ znajdziesz tabele z koniugacje czasowników hiszpańskich. Koniugacje czasowników pokazane są dla różnych czasów. Są również przykłady użycia z audio. Spanish 101 uczy podstaw – słownictwa i gramatyki. Na stronie znajdziesz dużo więcej zasobów z których możesz wybierać, w tym dialogi z audio i transkrypcjami, słuchanie i czytania ze zrozumieniem, filmy i fiszki.

https://www.123teachme.com/learn_spanish/beginner/

 

Online Free Spanish

Jest to zabawny sposób na naukę języka hiszpańskiego. Strona jest skierowana do dzieci – znajdziesz na niej dużo kreskówek i gier. Tematy są podzielone na lekcje i zawierają słownictwo z obrazkami i wymową jaki i różne gry do wyboru takie jak memory, click-n-match, itp.

https://www.onlinefreespanish.com/

 

Free Spanish

Ta strona jest podzielona na tematy i uczy słownictwa wraz z wymową.

https://www.frenchspanishonline.com/beginnerspanish/freespanish.html

 

Que Onda Spanish

Dostępne jako aplikacja, jak również na komputerze. Układ jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Możesz wybrać poziom i temat, którego chcesz się uczyć. Najpierw możesz nauczyć się słownictwa lub gramatyki (z audio), a następnie poćwiczyć grając w gry takie jak memorama, whack-a-word i inne.

https://www.queondaspanish.com/

 

Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego w szkole językowej kliknij tutaj.

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you