Polskie strony do nauki języka ANGIELSKIEGO online

startup-593327_640

 

Polskie strony do nauki języka angielskiego online

 

Ang.pl to strona, na której znajdziesz prawie wszystko do nauki języka angielskiego – gramatykę, jasno podzieloną na działy; słownictwo w szerokim zakresie; a także ćwiczenia. Wśród słownictwa znajdziemy słowa podzielone tematycznie, a także, mowę potoczną, przysłowia, phrasal verbs i idiomy.

https://www.ang.pl/

 

Na tej stronie oprócz gramatyki i słownictwa, możesz korzystać z filmów, gier on-line czy piosenek. Możesz także poczytać o egzaminach z języka angielskiego, poćwiczyć znajomość języka wypełniając testy oraz poczytać wypracowanie, które mogą Cię zainspirować do napisania własnego.

https://www.angielski.slowka.pl/

 

Seria 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim pozwala na opanowanie podstawowego słownictwa – jego pisowni jak i wymowy.

https://www.youtube.com/channel/UCc-OFjP1q1Rd15NTJXOd_1g

 

Angielski w pigułce to strona zawierająca gramtykę, słownictwo, informacje o egzaminach oraz wskazówki o tym jak pisać wypracowania.

https://www.angielski.nauczaj.com/

 

Na tej stronie znajdziemy darmowy kurs języka angielskiego podzielony na lekcje, dodatkowo na stronie znajdują się uzupełniajace informacje o gramatyce, słownictwie oraz fiszki.

https://www.angielski.ebrio.pl/

 

Angprofi także oferuje darmowy kurs języka angielskiego składający się z ponad 40 lekcji. W lekcjach dodatkowych znajdziemy takie tematy jak: popularne angielskiego przysłowia, false friends czy skróty w języku angielskim.

https://www.angprofi.pl/

 

Znajdź idealną szkołę dla siebie wśród 3682 szkół nauczających języka angielskiego na całym świecie.

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you