Żyj angielskim. Ucz się angielskiego

Angielskie szkoły

Chcesz poprawić swój angielski? Najlepszym sposobem, aby nauczyć się języka jest żyć wśród native speakerów. Niezależnie od tego czy chcesz nauczyć się języka angielskiego do pracy (business English), czy uczyć się do testu TOEFL (Test of English as a Foreign Language), mieszka i uczenie się w kraju, w który mówi się po angielsku jest najlepszym na to sposobem. Wszystkie te kursy możesz znaleźć na  CourseFinders, więc zacznij szukać już teraz.

Język to coś więcej niż wydawanie dźwięków. Aby być dobrym w komunikowaniu się, musisz również poznać kulturę. Jeśli pojedziesz do angielskojęzycznego kraju możesz dać się pochłonąć językowi i kulturze.

Jakie są najlepsze miejsca do nauki języka angielskiego?

Angielski jest używany na całym świecie, dzięki czemu można się jego nauczyć w szkołach języka angielskiego w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii czy Nowej Zelandii. Nie zapominajcie jednak, że można też uczyć się angielskiego w Irlandii, czy znaleźć szkoły angielskiego na Malcie czy w RPA.

Angielski w Nowym Jorku, ucz się angielskiego w Londynie i znajdź szkołę językową w  Sydney.

Lubisz podróżować lub chciałbyś pracować za granicą? Naucz się języka angielskiego w szkole w Twojej okolicy, tak abyś mógł się porozumiewać w trakcie wakacji, lub wybierz się się kurs języka angielskiego w kraju angielskojęzycznym, aby uzyskać naprawdę wysoki poziom.

Planujesz w przyszłości wybrać się na studia za granicą? Jeśli tak, to gdzie będzie znajdować się ta szkoła wyższa i jaki język jest językiem wykładowym? Czy wymagany jest konkretny wynik testów  TOEFL lub IELTS? Jeśli tak to powinieneś wyszukać na Angielski – przygotowanie do egzaminu.

A może w pracy często rozmawiasz z ludźmi z innego kraju? Pewnie miałoby sens nauczyć się języka obowiązującego w tym kraju, ponieważ akcenty i słownictwo mogą się bardzo różnić. Zobacz nasze artykuły tutaj.

 

Użyj paska wyszukiwania u góry tej strony, aby znaleźć idealny kurs języka angielskiego dla siebie.

This post is also available in: angielski francuski niemiecki włoski hiszpański portugalski

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you