Jak spędzić wakacje?

 

Wakacje już się zaczęły i będą trwały ponad dwa miesiące! Czy masz już plan by je spędzić tak aby skorzystać z wolnego czasu w sposób kreatywny?

Jeśli nie to się nie martw! Mamy dla Ciebie kilka pomysłów.

Spędź je aktywnie

Nie zrobiłeś formy na wakacje? Nic straconego! Zrób formę w wakacje. W końcu masz więcej czasu, a to nie pozostawia miejsca na popularne wymówki. Nie chcesz wydawać pieniędzy na karnet na siłowni albo odstraszają Cię muskularni panowie? Siłownia to tylko jedna z opcji – możesz zacząć biegać, możesz ćwiczyć w domu (jeśli brakuje Ci kreatywności możesz poszukać treningów w internecie), możesz odkrywać ciekawe miejsce w swojej okolicy (oczywiście spacerując), a może wolisz zapisać się na basen i  popluskać się wraz ze znajomymi?

Znajdź nowe hobby

Wakacje to idealny czas na znalezienie swojego hobby lub poświecenie więcej czas temu dotychczasowemu. Szydełkowanie, gra na instrumencie, jazda konna, a może nauka języków? Teraz nie musisz odkładać tego na później. Oddaj się swojej pasji – nie będziesz się nudzić i poczujesz się spełniony.

Naucz się języka za granicą

Chcesz połączyć swoją pasję z wyjazdem wakacyjnym? Nic prostszego – możesz pojechać na wyjazdowy kurs językowy. Poznasz ciekawych ludzi z całego świata, zobaczysz piękne miejsca, a do tego nauczysz się języka. Odwiedź naszą stronę, tam znajdziesz swoją wymarzoną szkołę językową (2710 szkoły w 83 krajach!) – wystarczy wpisać język lub miejsce i zacząć wybierać szkołę. Pamiętaj, że możesz użyć filtrów żeby do precyzować czego szukasz.

Idź na staż

Zależy Ci na dobrej pracy? Chcesz się wspinać po drabinie kariery? Możesz zacząć już teraz! Dużo pracodawców przyjmuje uczniów/studentów na staże lub praktyki podczas wakacji. Jeśli się wykażesz być może zagwarantujesz sobie miejsce w tej firmie w przyszłości. Niektóre staże są płatne, więc możesz najpierw popracować, a pod koniec wakacji wybrać się na jakiś super wyjazd.

 

Zajrzyj na CourseFinders.com, aby znaleźć swoją idealną szkołę językową!

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu na CourseFinders.com

 

Przeczytaj inne popularne artykuły na CourseFinders:

Przygotowanie do nauki za granicą

Jak nauczyć się każdego języka szybciej?

TOEFL vs IELTS

IELTS – jak przygotować się do testu, porady i materiały

Przygotowanie do TOEFL

Nauka za granicą i praca – czyli na co pozwala prawo w jakim kraju?

 

 

 

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you