TOEIC – Test of English for International Communication

TOEIC_pl

 

TOEIC – Test of English for International Communication

 

TOEFL i IELTS są to testy sprawdzające znajomość języka angielskiego, które są skierowane do ludzi, którzy chcą studiować w kraju anglojęzycznym. A co jeśli chcesz uczyć się angielskiego by  pracować za granicą w kraju anglojęzycznym? W takim przypadku TOEIC jest właściwym wyborem dla Ciebie.

 

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu się do egzaminu? Te szkoły mogą Ci pomóc!

 

Czym jest TOEIC?

TOEIC (Test of English for International Communication) czyli certyfikat poświadczający znajomość języka angielskiego w środowisku pracy, jak twierdzi ETS, który wydaje test “od ponad trzydziestu lat jest światowym standardem do pomiaru umiejętności komunikacji w miejscu pracy w języku angielskim.”  Ten test jest uznawany na całym świecie i powszechnie stosowany do weryfikacji zdolności porozumiewania się w języku angielskim w miejscu pracy przez wielu pracodawców.

 

Dla kogo jest TOEIC?

TOEIC jest skierowany do osób, które chcą pracować w anglojęzycznym kraju lub w firmie, w której posługuje się głównie językiem angielskim i jest wymagana weryfikacja znajomości języka. Przygotowanie się do tego testu i zdanie go pozwoli Ci się poczuć pewnie w miejscu pracy.

 

Więcej informacji

Są trzy testy TOEIC – TOEIC Listening and Reading test, który sprawdza umiejętności czytania i słuchania, jest w formie papierowej i jest to test wielokrotnego wyboru (A1-C1), TOEIC Speaking and Writing test, który sprawdza umiejętności mówienia i pisania, jest to test online (A1-C1) i TOEIC Bridge test, który sprawdza umiejętności czytania i słuchania i jest testem wielokrotnego wyboru w formie papierowej (A1-B1). Przykładowe testy znajdziesz  tutaj. Odwiedź ETS Global by dowiedzieć się więcej.

 

Źródło:  https://www.etsglobal.org/

 

Przygotuj się do egzaminu w jednej z tych szkół dookoła świata.

 

Zajrzyj na CourseFinders.com, aby znaleźć swoją idealną szkołę językową!

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu na CourseFinders.com

 

 

 

Przeczytaj inne popularne artykuły na CourseFinders:

Prepare for FCE – tips and resources

Jak nauczyć się każdego języka szybciej?

TOEFL vs IELTS

IELTS – jak przygotować się do testu, porady i materiały

Przygotowanie do TOEFL

Nauka za granicą i praca – czyli na co pozwala prawo w jakim kraju?

 

Ucz się języka angielskiego Znajdź idealną szkołę językową dla siebie