Profil poligloty: John Fotheringham

profil-poligloty

 

Profil poligloty: John Fotheringham

 

John Fotheringham opisuje siebie jako językoholika jako, że kocha uczyć się, mówić i nauczać języków. Podróże również są jego pasją, mieszkał już w Japonii, Chinach, Tajwanie i Bangladeszu. Jest założycielem strony Language Mastery, którą stworzył by pomóc dorosłym, którzy uczą się języków obcych. John Fotheringham może pomóc Ci uczyć się w bardziej efektywny sposób, ale musisz być zaangażowany w ten proces.

Dzięki doświadczeniu z językami zdał on sobie sprawę, że języka nie można się nauczyć w klasycznym rozumieniu tego słowa. W rzeczywistości języki obce przyswaja się poprzez kontakt z nimi, a więc aktywne czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie w języku obcym przez wystarczająco długo okres czasu pozwoli Ci osiągnąć biegłość. Language Mastery opiera się dokładnie na tej zasadzie, a wszystkie wskazówki, narzędzia i know-how, koncentrują się na maksymalizacji ekspozycji na języki.

Na jego blogu znajdziesz artykuły, narzędzia i wskazówki dotyczące nauki języków obcych; przewodniki językowe, które można kupić (Master Japanese i Master Mandarin); Language Mastery Show, podcast koncentrujący się na nauce języków obcych; Language Mastery Insider, darmowy program z przewodnikami językowych, ekskluzywnymi materiałami.

Wśród jego artykułów znajdziesz wiele wywiadów z innymi poliglotami, zarówno tymi bardziej jak i mniej znanymi, dużo materiałów o językach japońskim i mandaryńskim, ale również informacje o innych językach, obala także mity dotyczące uczenia się języków obcych i mówi o tym jak wymówki są jedyną przeszkodą stojącą między Tobą i biegłością w języku obcym (jak ten), jak również wskazówki i know-how o nauce języków obcych (takich jak How to Learn (and Actually Remember!) New Words czy The 7 Habits of Highly Successful Language Learners).

 

Dowiedz się więcej o Johnie Fotheringhamamie na jego stronie internetowej Language Mastery.

Źródło: https://l2mastery.com/

 

Jeśli spodobał Ci się ten profil poligloty, spodobają Ci się również te: Richard Simcott, Lindsay Dow, Olly Richards, Luca Lampariello i Benny Lewis.

 

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu na CourseFinders.com

 

 

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you