Egzaminy Cambridge English – czy warto?

cambridge-english-exams

 

Egzaminy Cambridge English – czy warto?

 

Cambridge English oferuje powszechnie uznawane kwalifikacje dla osób uczących się i nauczycieli języka angielskiego i ma ponad 100-letnie doświadczenie w pracy z językiem angielskim. Jeżeli uczysz się języka  angielskiego, niezależnie od Twojego poziomu, napewno słyszałeś o First Certificate, Advanced English (CAE), Proficiency or IELTS.

 

Dlaczego Egzaminy Cambridge English?

Egzaminy Cambridge English są prawdopodobnie najbardziej popularnymi i najbardziej rozpoznawalnymi egzaminami z języka angielskiego na świecie. Do tego te egzaminy są honorowane przez 20000 uniwersytetów, firm i instytucji państwowych dookoła świata i są używane do weryfikacji znajomości języka.

Egzaminy Cambridge English są oparte na rzeczywistych sytuacjach życiowych, a egzaminy nie są tylko formalnością, ale przygotowują do sytuacji z codziennego życia, pracy czy szkoły i pomogą rozwijać umiejętności komunikacyjne. Egzaminy te mogą pomóc dostać się na wymarzoną uczelnię, osiągnąć sukces w pracy czy pomoże Ci komunikować się z ludźmi wokół ciebie.

Również “99% ze 100 najlepszych uniwersytetów z całego świata zawartych w Rankingu Times Higher University 2015-2016 używają Egzaminów Cambridge English do weryfikowacji znajomości języka angielskiego studentów.”A więc możesz użyć egzaminów Cambridge English aby zagwarantować sobie pozytywne doświadczenia na uczelni Twoich marzeń.

 

Czy te ezgaminy naprawdę gwarantują sukces? Możesz sprawdzić dokąd mogą doprowadzić Cię Egzaminy Cambridge English oglądając te filmy pokazujące historie trzech różnych osób, które zdali egzaminy First Certificate, Advanced (CAE) i Proficiency.

Obejrzyj te filmiki po angielsku:

 

Where will a Cambridge English: First exam take you?

 

Where will a Cambridge English: Advanced exam take you?

 

Where will a Cambridge English: Proficiency exam take you?

 

 

Źródło: https://www.cambridgeenglish.org/

 

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu na CourseFinders.com

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you