Angielski za granicą – gdzie się go uczyć?

hiker-1149898_640

 

Angielski za granicą – gdzie się go uczyć?

 

Angielski jest najpopularniejszym językiem obcym , którego uczą się obcokrajowcy i jest wymagany w większości miejsc pracy dlatego popyt na naukę angielskiego zwiększa się co roku. Dla niektórych najlepszym rozwiązaniem jest nauka języka angielskiego za granicą. Takie doświadczenie pozwala skupić się na języku i zapewnia międzynarodowe środowisko.

Podczas gdy Wielka Brytania i Stany Zjednoczone pozostają najbardziej popularnymi destynacjami do nauki języka angielskiego za granicą to jest wiele innych miejsc, które mogą zapewnić doskonałą edukację językową. Sprawdź naszą listę prawdopodobnie najbardziej popularnych miejsc do nauki języka angielskiego za granicą.

 

Angielski w Anglii

Dlaczego nie uczyć się angielskiego w Anglii, czyli samym sercu tego języka. Ponieważ Anglia jest najbardziej popularnym miejscem do nauki języka angielskiego oferta szkół językowych jest bardzo duża. Anglia słynie z wysokiego poziomu edukacji, a certyfikaty językowe zdobyte tam są uznawane na całym świecie. Sprawdź ofertę ponad 900 szkół uczących języka angielskiego w Anglii.

 

Angielski w Ameryce

Najłatwiej jest nauczyć języka w kraju, w którym się nim mówi. Dlaczego? Dlatego, że nie można przed nim uciec! W USA będziesz otoczony językiem angielskim i amerykańską kulturą. Będzie to idealna okazja żeby spełnić swój amerykański sen i sprawdzić czy w Ameryce naprawdę jest tak jak to pokazują w filmach. Sprawdź ofertę ponad 1300 szkół języka angielskiego w Ameryce.

 

Angielski w Kanadzie

W Kanadzie angielski jest jednym z języków urzędowych, co sprawia, że ten kraj jest idealnym miejscem do nauki angielskiego. Kanada słynie z uprzejmych obywateli i terenów zdominowanych przez lasy. Jeśli jesteś fanem natury i chcesz poznać nową kulturę to może być właściwe miejsce dla Ciebie. Sprawdź szkoły, które uczą języka angielsiego w Kanadzie.

 

Angielski na Malcie

Malta również jest popularnym miejscem do nauki języka angielskiego ponieważ jest on tam jednym z języków urzędowych. Co więcej, Malta to piękna wyspa położona na Morzu Śródziemnomorski – idealne miejsce by połączyć naukę z podróżami i przyjemnościami. Wybierz swoją idealną szkołę i ucz się języka angielskiego na Malcie.

 

Angielski w Irlandii

Irlandczycy to przyjaźni i gościnni ludzie, a ich kraj słynie z zielonych krajobrazów i jakości w edukacji. Irlandzki, angielski i ulster scots to trzy języki, w których się mówi w Irlandii, a większośc używa pierwszych dwóch. Sprawdź ofertę ponad 150 szkół uczących języka angielskiego w Irlandii.

 

Angielski w RPA

W tej byłej kolonii brytyjskiej angielski jest jednym z 11 języków urzędowych. To kolejne miejsce, które jest idealne by połączyć naukę z wakacjami i przeżyć wspaniałą przygodę.  Sprawdź listę szkół, które uczą języka angielskiego w RPA.

 

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu na CourseFinders.com

Dołącz do naszej grupy nauki języka angielskiego na Facebooku.

 

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you