Profil Poligloty: Lindsay Dow

POLYGLOTPROFILE-29388_640PLld

 

Profil Poligloty: Lindsay Dow

 

Lindsay Dow to miłośniczka języków obcych, która sama się uczy, uczy innych, bloguje, vloguje, je, śpi i oddycha językiem.  Nie odnosi się do siebie jako do poliglotki i nie określa ile języków zna, ale jej miłość do języków sprawiła, że została włączona do serii Profil Poligloty.

Lindsay Dow jest angielką i uczyła się francuskiego i hiszpańskiego. Ten drugi zaszczepił w niej  zamiłowanie do języków. Lindsay Does Languages miało swój początek jako firma koncentrująca się na nauczaniu języków wśród osób indywidualnych i grup, ale od czasu utworzenia firma przekształciła się w inicjatywę dzielenia się pasją do języka ze światem i inspirowania ludzi do nauki języków obcych.

Na stronie Lindsay Does Languages znajdziesz blog, kursy, podcasty i wideo. Na blogu znajdziesz artykuły o łatwym zarządzaniu czasem w nauce języków obcych, hiszpańską gramatykę dla początkujących, jak używać Snapchata do nauki języków oraz pomysły na językowe rzemiosło i dużo więcej, wiele artykułów zawiera darmowe materiały takie jak przewodniki i szablony do wkorzystania.

Obecnie na stronie znajdują się dwa kursy. Efektywne samokształcenie i Opanowanie angielskich czasoników frazowych poprzez opowiadania. Oba kursy są płatne, ale różne pakiety są dostępne.

Lindsay Dow współpracuje z Kerstin Cable z Fluent Language, wspólnie tworzą one podcast o nazwie  Creative Language Learning. Podcast skupia się na różnych tematach związanych z nauką języków obcych. Możesz znaleźć ten podcast na iTunes, Stitcher czy Overcast.

Lindsay Does Languages ma również kanał YouTube. Tam znajdziesz powody, dla których warto jest uczyć się różnych języków, materiały do nauki poszczególnych języków, wielojęzykowe playlisty muzyczne, przewodniki jak uczyć się danego języka w kraju jego pochodzenia i więcej.

Lindsay Dow jest obecna w wielu miejscach w internecie, nie tylko na swojej stronie i kanale na YouTubie. Napisała artykuly dla The Guardian czy Transparent Language, uczestniczyła w italki World Cup Language Challenge 2014, została wyróżniona na FluentU, Eurotalk i wielu innych stronach.

Lindsay Dow została doceniona za swoją pracę kilkoma nagrodami, takimi jak MK Digital Awards 2015 za bloga, Korzystanie z mediów społecznościowych do celów biznesowych i wideo w biznesie, Lindsay Does Languages było także wymienione wśród 25 najlepszych Youtuberów zajmujących się językami, 100 topowych miłośników języka, 25 najlepszych blogów do nauki języków, a to wszystko w ciągu dwóch lat!

 

Dowiedz się więcej o Lindsay Dow i daj się zainspirować jej pasją do języków na Lindsay Does Languages.

Źródło: https://www.lindsaydoeslanguages.com/

 

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu na CourseFinders.com

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you