Co trzeba zrobić w USA

map-1019833_640

 

Co trzeba zrobić w USA

 

Jeśli planujesz uczyć się w USA wykorzystaj okazję, aby zobaczyć i skorzystać z najbardziej popularnych atrakcji. Sprawdź naszą listę rzeczy, które trzeba zobaczyć w USA!

Jeśli rozważasz naukę w USA i chcesz doświadczyć amerykańskiego życia studenckiego zarejestruj się na Wirtualne Targi i dowiedz się jak możesz studiować w USA!

 

walt-disney-world-239144_640

Walt Disney World w Orlando, na Florydzie

Przyjdź i przeżyj magię Disney Worldu. Znajdziesz tu cztery parki rozrywki, 2 parki wodne, Disney Springs – zakupy, jedzenie i rozrywkę, a Disney Boardwalk to promenada wypełniona restauracjami, sklepami i klubami nocnymi.

https://disneyworld.disney.go.com/

 

welcome-to-las-vegas-1086412_640

Las Vegas

Las Vegas to serce rozrywki i ekscytującego życia nocnego. Przyjedź do Las Vegas dla kasyn i hazardu, restauracji, występów, nocnego życia, golfa, zakupów, basenów, spa i po jeszcze wiele więcej atrakcji! I pamiętaj, co dzieje się w Vegas, zostaje w Vegas …

https://www.lasvegas.com/

 

metropolitan-museum-581214_640

Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku

Jedno z największych i najwspanialszych muzeów sztuki. Na stałą kolekcję składa się ponad dwa miliony prac. Każdego roku około miliona osób odwiedza sławne „Met”. Znajdziesz tu prace ze starożytnego Egiptu, Europy, nowoczesną sztukę amerykańską, jak i dzieła z Afryki, Azji, Oceani, pochodzenia bizantyjskiego i sztukę islamu

https://www.metmuseum.org/

 

discovery_cover_eagle-rays-386619_640

Discovery Cove w Orlando

Do atrakcji w Discovery Cove należą delfiny butlonose, rafa koralowa, płaszczki, podwodny basen z rekinami, ptaszarnia z tropikalnymi ptakami. Odwiedzający mogą whcodzić w interakcje ze zwierzętami, nurkować, brać udział w podwodnych wycieczkach i poznawać podwodne życie zwierząt.

https://discoverycove.com/

 

alcatraz-island-959106_640

Alcatraz w San Francisco

Alcatraz znajduje się w Zatoce San Francisco. Wyspa słynie z latarni morskiej, fortyfikacji wojskowych, więzienia wojskowego i więzienia federalnego; ten teren był również zajmowany przez rdzennych mieszkańców San Francisco przez okres dłuższy niż 19 miesięcy. Wyspa jest uznawana za narodowy zabytek historyczny.

https://www.nps.gov/alca/index.htm

 

national_ww2_soldiers-1172111_640

National WWII Museum w New Orleans

Jest to muzeum historii wojskowej, które skupia się na wkładzie USA w aliancką wygraną w II wojnie światowej. Odwiedź aby przeżyć kawałek historii.

https://www.nationalww2museum.org/

 

chihuly-832834_640

Chihuly Garden and Glass w Seattle

Jest to długoterminowa wystawa artysty Dale Chihuly, która łączy w sobie piękno sztuki i natury. Coś dla oczu i wyobraźni.

https://www.chihulygardenandglass.com/

 

memphis-95568_640

Graceland w Memphis, Tennessee

Graceland jest domem Elvisa Presleya. Król Rock-n-Roll’a mieszkał i umarł w tej posiadłości. Obecnie jest to muzeum ku jego pamięci.

https://www.graceland.com/

 

broadway_usa-123350_640

Broadway w New York

Broadway jest domem występów, spektakli i musicali. Zarezerwuj bilety na słynne musicale takie jak  The Lion King, The Book of Mormon, Wicked, The Phantom of the Opera, Les Miserables i Fiddler on the Roof.

https://www.broadway.com/

 

cape-cod-1100301_640

Cape Cod, Massachusetts

Cape Cod jest niezależną masą lądu oddzieloną od lądu przez Kanał Cape Cod. Jest to szczególnie popularne miejsce w okresie letnim pozwalające cieszyć się wodą i lądem.

https://www.capecodtravel.com/

 

sandiego_zoo_giraffe-569449_640

Zoo w San Diego

Zoo w San Diego jest domem dla ponad 3700 zwierząt z ponad 650 gatunków. Zostało ono otwarte w 1916 roku. To zoo zostało wspomniane w popularnym filmie animowanym „Madagaskar” i odnoszono się do niego jako bardzo przestronnego.

https://zoo.sandiegozoo.org/

 

 

Zobacz również: Co trzeba zobaczyć w USA

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu na CourseFinders.com

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you