Language bl

language blogs

 

Blogi językowe

 

Blogi językowe dają Ci możliwość skorzystania z wiedzy i doświadczenia innych ludzi. Niektóre skupiają się na zasobach edukacyjnych, wyjaśniają idiomy i gramatykę, przedstawiają słownictwo, a inne zabierają Cię w językową podróż, podczas której autorzy dzielą się swoimi doświadczeniami. Blogi językowe mogą być bardzo inspirujące i mogą pomóc Ci utrzymać motywację do nauki. Oto niektóre z naszych ulubionych …

 

Fluent in 3 months

Benny Lewis z Irlandii, który jest biegły w siedmiu językach, dzieli się swoimi doświadczeniami z nauki języków i podróży po świecie. Dzieli się on również swoją metodę nauki języków obcych i wieloma przydatnymi wskazówkami.

 

Quero Aprender Alemão

To jest blog dla Brazylijczyków i Portugalczyków uczących się niemieckiego. Wyjaśnia trudne zagadnienia gramatyczne i oferuje wiele porad językowych.

 

Learn English Śpiewająco

Ten blog jest prowadzony przez nauczycielkę języka angielskiego z Polski. Uczy ona języka poprzez teksty piosenek, które pomagają poznać słowa, zwroty i gramatykę.

 

PhraseMix

To jest blog uczy mówić po angielsku w sposób, dzięki któremu będziesz bardziej pewny siebie. Oferuje on lekcje dotyczące całych zwrotów, w tym słownictwa i gramatyki, co według autora w przeciwieństwie do nauki list niezwiązanych ze sobą słów, które mogą być trudne do zapamiętania, przynosi lepsze efekty.

 

The Polyglot Dream

Luca, który osiągnął biegłość w czterech językach dzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie nauki języków obcych i udowadnia, że nie trzeba wyjeżdżać za granicę, aby nauczyć się języka i że bycie dorosłym nie zmniejsza Twoich szans, by to zrobić.

 

The English Blog

Blog nauczyciela języka angielskiego, Jeffrey’a Hill’a, prezentuje zasoby internetowe, porady i ciekawostki dla nauczycieli języka angielskiego i osób uczących się.

 

Lindsay Does Languages

To zabawny i przyjemny do czytania blog o wszystkim, co dotyczy języków.

 

El Blog para Aprender Español

Blog do nauki hiszpańskiego z materiałami do pobrania, w tym ćwiczeniami i wskazówkami do nauki.

 

Deutsch lernen und studieren

Jest to blog głównie o nauce języka niemieckiego, aby studiować i pracować w Niemczech.

 

English with a Twist

Na tym blogu autorka uczy języka angielskiego w zabawny sposób za pomocą kreskówek i infografiki oraz osobistego doświadczenia.

This post is also available in: angielski

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you