Apps and websites to help you learn langua

languageonthego

APLIKACJE I STRONY INTERNETOWE, KTÓRE POMOGĄ CI NAUCZYĆ SIĘ JĘZYKÓW

Istnieje wiele korzyści z uczenia się języków w szkole językowej – zasoby, nauka w grupie, możliwość rozmowy z ludźmi. Mimo wszystko jest to zabawne i ekscytujące, aby mieć kontakt z językiem obcym, którego się uczysz w innych chwilach. Oto gdzie przydają się aplikacje i strony internetowe, dające możliwość do nauki i powtarzania szybko i wygodnie  w podróży i w domu. Oto niektóre z rekomendowanych przez nas aplikacji i stron internetowych.

 

Duolingo

Duolingo jest gro-podobną aplikacja do nauki języka. Poza tym, że dostępna jest na iOS, Android i Windows jest również w internecie. Jest dostępna w 22 językach i ma 60 milionów użytkowników. Jest oparta na lekcjach pisemnych i dyktandach, jak również zapewnia dział z słówkami, do ćwiczeń.

https://www.duolingo.com/

 

HiNative

HiNative jest międzynarodowa platforma opierającą się na pytaniach i odpowiedziach, która łączy Cię z native speakerami, z którymi można porozmawiać i zadać im pytania dotyczące językowa i kultury. Przedstawiana jako językowowa wspólnoty edukacyjna opierająca się na braniu i dawaniu. Zacznij rozmawiać!

https://hinative.com/

 

FluentU

FluentU udostępnia klipy z YouTube z tłumaczeniami, które pomogą Ci uczyć się języków obcych. Na tablicy rozdzielczej śledzone są Twoje postępy i polecane są nowe klipy. Filmy są starannie wybierane, tak aby były zabawne, aktualne i idealne dla osób uczących się języka

https://www.fluentu.com/

 

Memrise

Memrise oferuje wysokiej jakości kursy w ponad 200 językach. Można dostosować swoje kursy do własnych potrzeb, a także konkurować ze swoimi przyjaciółmi, aby nauka języka była bardziej zabawna. Memrise opiera się na metodzie fiszek.

https://www.memrise.com/

 

Babbel

Babbel jest podobny do Duolingo i wykorzystuje mieszankę powtarzanie i uzupełniania zwrotów. Można ustawić cele dla lepszej motywacji. Oferuje zasoby do mówieni, pisania i rozumienia języka obcego. Możesz ustawić własne tempo i wybrać materiał.

https://www.babbel.com/

This post is also available in: angielski

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you