Coursefinders.com recommended ESL websites for English learn

books-484754_1280

Strony ESL dla uczących się języka angielskiego polecane przez Coursefinders.com

 

Oto dziesięć stron internetowych ESL (English as a Second Language) dla uczących się języka angielskiego. Będą one dla Ciebie przydatne, jeśli uczysz się do egzaminu TOEFL lub IELTS lub jeśli po prostu chcesz odświeżyć znajomość języka. Zasoby są zróżnicowane i obejmują materiały z bieżących wiadomości, quizy, pomoc w wymowie, biznesowy angielski, materiały do słuchania, czasowniki frazowe, wskazówki gramatyczne, nacisk na egzaminy TOEFL, IELTS, FCE, Advanced i Proficiency. Zaoszczędź czas i nie szukaj dalej!

 

Using English

Strona języka angielskim z szerokim zakresu zasobów, w tym testy, gramatyka i artykuły. Jeśli szukasz, kompleksowej strony internetowej do nauki języka angielskiego może to być właśnie ona.

https://www.usingenglish.com/

 

English listening

Oferuje szereg materiałów do słuchania o różnych poziomach trudności. Oprócz słuchania nagrań można również zobaczyć ich zapis i zrobić test, aby sprawdzić swoją wiedzę.Opłata za miesiąc wynosi 3 $.

https://www.englishlistening.com/

 

English Central

Ucz się angielskiego poprzez oglądanie filmów.Materiał jest przedstawiony wraz z transkrypcją tekstu i definicjami słówek. Można wybrać spośród różnych kategorii kursów wideo, takich jak biznes, podróże, wymowy i wielu innych.

https://www.englishcentral.com/videos#

 

BBC’s Learning English

Przedstawiany jako całościowy kurs, ale z każdego elementu można korzystać oddzielnie. BBC ma doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego od 1943 roku! Zawiera Words in the News, quizy, wymowę, Phrase of the day, gramatykę i słownictwo.

https://www.bbc.co.uk/learningenglish/

 

 

British Council’s LearnEnglish

Zabawne i kompleksowe podejście do nauki języka angielskiego, w tym gry, opowiadania,  ćwiczeń gramatycznych. Możesz pobrać treść na swój komputer.

https://learnenglish.britishcouncil.org/en/

 

Business English Pod

Naucz się angielskiego biznesowego poprzez filmy. Jest nacisk na słownictwo i gramatykę, dostępne są także ogólne lekcje.

https://www.youtube.com/user/bizpod

 

Dave’s ESL Café

Strona internetowa z zasobami takimi jak czasowniki frazowe, wskazówki gramatyczne, a nawet slang. Możesz również ćwiczyć swoje umiejętnościprzyłączając do dyskusji na forum.

https://www.eslcafe.com/students/

 

English Page

Ta strona internetowa zawiera linki do materiałów do słuchania z American National Public Radio, a także BBC. Możesz wybierać spośród wiadomości, talk show, sportu, muzyki i wielu innych kategorii.

https://www.englishpage.com/listening/

 

ESLpoint.com

ESLpoint.com oferuje szybki i łatwy dostęp do materiałów i informacji do nauki języka dostępnych w Internecie. Zawiera jasne wyjaśnienia, ćwiczenia i quizy oraz dział TOEFL / TOEIC.

https://www.eslpoint.com/

 

Flo-Joe

Floe-Joe jest doskonałym źródłem informacji dla uczących się do egzaminów Cambridge – FCE, Cambridge Advanced i Proficiency. Jest też nowa dział dotyczący sekcji mówienia IELTS.

https://www.flo-joe.com/

This post is also available in: angielski

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you