Nowość: sprawdź swój poziom angielskiego!

a board with test written on it

 

Nowość: sprawdź swój poziom angielskiego!

 

Oficjalne certyfikaty pozwalają na udokumentowane potwierdzenie poziomu znajomości języka i czasami są wymagane by ubiegać się o oferty pracy w krajowych i międzynarodowych firmach, by móc dostać się na studia licencjackie lub magisterskie na uniwersytecie zagranicznym i by zdobywać punkty w krajowych i międzynarodowych konkursach edukacyjnych. Można również z tego względu dostać dodatkowe punkty w procesie rekrutacyjnym wymiany studenckiej.

 

Czy chcesz przetestować swoją biegłość w języku angielskim i dowiedzieć się, który oficjalny egzamin jest dla Ciebie najlepszy?

 

Tak? To świetnie! Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

 

Teraz dzięki CourseFinders będziesz mógł szybko i łatwo poznać swój poziom znajomości języka angielskiego.

 

Ten test został przygotowany przez Cambridge Assessment English i składa się z 25 pytań wielokrotnego wyboru.

 

Odpowiedzenie na pytania zajmie tylko kilka minut, po zakończeniu otrzymasz swój osobisty wynik, a CourseFinders wskaże egzamin Cambridge, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

 

Rozpocznij test teraz!

 

Wszystkie certyfikaty języka angielskiego w Cambridge:

 

KET (Key English Test): test na poziomie podstawowym, weryfikujący, czy potrafisz komunikować się po angielsku w prostych sytuacjach. Odpowiada poziomowi A2 w systemie CEFR.

 

PET (Preliminary English Test): to test na poziomie średnio-zaawansowanym, który sprawdza, czy potrafisz wykorzystywać język angielski w pracy, nauce i podróży. Odpowiada poziomowi B1 w systemie CEFR.

 

FCE (First Certificate in English): to test na poziomie średnio zaawansowanym wyższym, który sprawdza, czy potrafisz używać języka angielskiego na co dzień w piśmie i mowie w pracy jak i do celów edukacyjnych. Odpowiada poziomowi B2 w systemie CEFR.

 

CAE (Certificate of Advanced English): to test na poziomie wysoce zaawansowanym, który pokazuje, że posiadasz kompetencje językowe niezbędne do przeprowadzania złożonych badań i efektywnego komunikowania się w dziedzinie zawodowej. Odpowiada poziomowi C1 w systemie CEFR.

 

CPE (Certificate of Proficiency in English): to test na najwyższym poziomie, który świadczy o znajomości języka angielskiego stopniem zbliżonej do znajomości użytkowników rodzimych. Odpowiada poziomowi C2 w systemie CEFR.

 

Ponadto pomożemy Ci znaleźć idealną szkołę językową, oferującą kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge.

 

Na co czekasz?

 

Rozpocznij test teraz!

 

 

Już wiesz, który test jest odpowiedni do Twojego poziomu? Teraz czas na dowiedzenie się czegoś więcej o tym teście i przygotowanie się do niego.

 

Egzamin FCE – First Certificate in English

Przygotuj się do FCE – porady i materiały

Egzamin Cambridge Advanced English

Przygotuj się do CAE – porady i materiały

 

 

Zajrzyj na CourseFinders.com i znajdź swoją idealną szkołę językową!

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap żadnego artykułu na CourseFinders.com

 

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you