5 powodów by uczyć się w Rosji

w-Rosji

 

5 powodów by uczyć się w Rosji

 

Czytaj dalej, aby poznać 5 powodów dla których warto uczyć się w Rosji.

 

Porównaj szkoły uczące rosyjskiego w Rosji i przeczytaj oceny innych uczniów aby wybrać idealną szkołę języka rosyjskiego  dla siebie i zacząć swoją przygodę z językiem już dziś!

 

DZIEDZICTWO KULTUROWE

Rosja ma długie i bogate dziedzictwo kulturowe. Zaczynając literatury i malarstwa przez balet i muzykę klasyczną po kolorowe stroje tradycyjne. Rosyjska architektura słynie z obfitości i złotych ornamentów. Popularnym symbolem kraju są lalki matrioszki , które są wykonane z drewna i mają namalowane tradycyjne stroje ludowe. Każda z lalek ma mniejszą wewnątrz i tak dalej aż do najmniejszej.

 

RÓŻNORODNA OFERTA EDUKACYJNA

Niezależnie od tego czy chcesz studiować na uniwersytecie czy uczyć się rosyjskiego w Rosji – jest wiele szkół spośród których możesz wybierać. Ten szeroki wybór jest tym, co przyciąga zagranicznych uczniów do kraju. Można znaleźć dokładnie to, czego szukasz.

 

RÓŻNORODNOŚĆ KULTUROWA

Społeczeństwo rosyjskie jest bardzo urozmaicone. Nie chodzi tu o dużą liczbę przybywających studentów z zagranicy. A raczej o to, że rosyjskie społeczeństwo składa się z ponad 150 różnych grup etnicznych, które mówią w ponad 100 językach.

 

KOSZTY NAUKI

W porównaniu do kosztów nauki w USA, Wielkiej Brytanii, czy niektórych krajach Europy, czesne w Rosji może być bardzo kuszące dla zagranicznych studentów. Jednak niskie koszty nie są wprost proporcjonalne do jakości kształcenia! Możesz więć się spodziewać znakomitej jakości kształcenia przy niskich kosztach.

 

UZNAWANE NA CAŁYM ŚWIECIE

Certyfikaty i stopnie uzyskane w Rosji są zazwyczaj honorowane na całym świecie. Większość z uniwersytetów i szkół wyższych w Rosji dołączyło do Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów. Ponad to rosyjskie uniwersytety i szkoły są znane z wybitnych wyników akademickich.

 

Sprawdź szkoły uczące rosyjskiego w Rosji.

 

Naucz się podstawowych zwrotów po rosyjsku.

 

Przeczytaj również: 5 powodów by uczyć się w Australii5 powodów by uczyć się w Hiszpanii5 powodów, aby uczyć się angielskiego w RPA,  Angielski za granicą – gdzie się go uczyć?

 

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu na CourseFinders.com

 

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you