Europejski Dzień Języków

Europejski-Dzień-Języków

 

Europejski Dzień Języków

 

#EDL #coeEDL #EDJ

 

Dziś jest Europejski Dzień Języków! Jest to okazja by świętować różnorodność językową w Europie. Niewiele osób wie, że w Europie funkcjonuje około 225 języków. Ta liczba jest tak duża, ponieważ większość krajów ma wiele języków mniejszościowych i regionalnych (jak asturyjski w Hiszpanii czy kaszubski w Polsce).

Większość języków używanych w Europie należy do indoeuropejskiej rodziny językowej i są podzielone na gałęzie, takie jak: romańskie, germańskie, słowiańskie, bałtyckie, celtyckie, helleńskie i inne. Najpowszechniej używanymi językami w Europie są: angielski, hiszpański, francuski, włoski i niemiecki. Niektóre z tych bardziej nietypowych języków, o których mogliście nie słyszeć to neapolitański, retoromański czy mirandese.

 

Odwiedź CourseFinders.com/pl aby znaleźć swoją idealną szkołę językową!

 

Dla CourseFinders języki są priorytetem. Chcemy pomóc Ci znaleźć Twoją idealną szkołę językową – jakiegokolwiek języka chcesz się uczyć i gdziekolwiek chcesz się tego podjąć!

 Porównuj szkoły na CourseFinders for Languages za pomocą recenzji napisanych przez uczniów, którzy już uczyli się w danej szkole i dzielą się z Tobą szczerą opinią na temat swoich doświadczeń w szkołach. Dodawaj szkoły do ulubionych, aby utworzyć listę kandydatów, a potem wysyłaj zapytania do kilku szkół. Przycisk Wyślij Zapytanie Teraz umożliwia skontaktowanie się z nawet 10 szkołami naraz. Następnie szkoły odpowiadają, podając wszystkie szczegóły, które chcesz poznać, takie jak ich obecne ceny – to pozwoli zaoszczędzić Ci MNÓSTWO czasu – jak i również skieruje Cię bezpośrednio do właściwej osoby kontaktowej w każdej ze szkół.

 

Chcesz nauczyć się jednego z najbardziej popularnych języków w Europie? Rozpocznij swoją przygodę z językami już dziś! Wybierz jeden z linków poniżej lub odwiedź CourseFinders.com/pl.

 

Ucz się angielskiego w Zjednoczonym Królestwie (UK)

Ucz się hiszpańskiego w Hiszpanii

Ucz się francuskiego we Francji

Ucz się włoskiego we Włoszech

Ucz się niemieckiego w Niemczech

Wybieraj spośród setek szkół w każdym kraju i przeczytaj opinie od innych uczniów, aby dowiedzieć się, która szkoła będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

 

Żródła: EDL , CourseFinders

 

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you