Profil poligloty: Olly Richards

POLYGLOTPROFILE-29388_640orPL

 

Olly Richards jest poliglotą, który mówi w 8 językach i jest założycielem I Will Teach You a Language. Jest to strona, która jak autor sam reklamuje, oferuje “triki związane z nauką i narzędzia dla osób samodzielnie uczących się języka”.

 

I Will Teach You a Language pomóże Ci znaleźć odpowiedzi na wiele pytań, które być może sobie zadajesz np. Jak znaleźć czas na naukę języków, gdy masz bardzo zajęty grafik? Jak rozumieć native speaker’ów? Jaki jest najlepszy sposób aby stać się biegłym w języku obcym?

 

Na blogu znajdziesz artykuły na wiele różnych tematów związanych z nauką języków. Niektóre skupiają się na konkretnym języku (jest wiele do wyboru!) lub na akcencie czy gramatyce, inne są skierowane do osób początkujących, jest też wiele wskazówek do tego jak zacząć i więcej.

 

Olly Richards ma także swój podcast, który można znaleźć na jego stronie, również nazywa się on i Will Teach You a Language. Skupia się on na róznych tematach związnaych z nauką języków. Do tematów należą: Japoński dla początkujących – triki, 8 powodów, dla których warto czytać w języku obcym i jak poprowadzić wymianę językową.

 

Jeśli chcesz skorzystać z kompletnego zestawu porad tego autora możesz zakupić jego kurs wideo, który nazywa się Language Learning Foundations (podstawy nauki języków). Znajdziesz tam informacje na temat najlpeszych sposobów uczenia się codziennie jeśli dopiero zaczynasz i jakie są konkretnie działania i metody nauki, dzięki którym szybo staniesz się biegły w danym języku.

 

Dowiedz się więcej o Ollym Richardsie, jego wskazówkach i jego publikacjach na jego stronie I Will Teach You a Language.

Źródło: https://www.iwillteachyoualanguage.com/

 

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu naCourseFinders.com

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you