Profil poligloty: Susanna Zaraysky

POLYGLOTPROFILE-29388_640PLsz

 

Profil poligloty: Susanna Zaraysky

 

Zuzanna Zaraysky uczyła się angielskiego, rosyjskiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, serbsko-chorwackiego, ladino, hebrajskiego, arabskiego, węgierskiego i mówi w ośmiu z tych języków. Urodziła się w byłym ZSRR i odwiedziła ponad 50 krajów.

Na jej stronie internetowej https://createyourworldbook.com/ dowiesz się więcej na temat serii  Create your World Books, możesz przeczytać interesujące artykuły o językach I świecie na blogu, poznać i zamówić książki autorstwa Susanna Zaraysky, jak i zasubskrybować jej podcasty, a nawet więcej.

Susanna Zaraysky jest autorką dwóch książek – Language is Music i Travel Happy, Budget Low. Pierwsza jest dostępna również w języku hiszpańskim i portugalskim – El idioma es musica i Idioma e musica.

Language is Music oferuje ponad 100 porad i zasobów online, które pozwolą Ci nauczyć się języka, nie wydając przy tym dużo pieniędzy i w zaciszu własnego domu. Książka zachęca do tego aby uczynić język częścią codziennego życia.

Travel Happy, Budget Low jest źródłem informacji o tym, jak ekonomicznie podróżować dookoła świata, jeść niedrogie posiłki i jak znaleźć darmowy lub niedrogie zakwaterowanie. W książce znajduje się ponad 200 porad i 160 odnośników online.

Seria Create Your World Book ma na celu otworzyć ludzi na świat i inne kultury, przekształcić ludzi na obywateli całego świata, a nie tylko swojego kraju, zachęcić ludzi aby  poczuli się pewnie jako międzynarodowi podróżnicy i pokazywać ludziom, jak w prosty sposób nauczyć się języka obcego dobrze się bawiąc.

Susanna Zaraysky jest także mówczynią i prowadzi seminaria. Przemawiała na TedX o metodach ratowania zagrożonych języków używając muzyki i o tym dlaczego warto jest uczyć się nowożytnych języków obcych. Na panelu Google dotyczącym zagrożonych języków mówiła na temat korzystania z muzyki i mediów do zachowania zagrożonych języków. Prowadziła również rozmowy z nauczycielami z różnych krajów na temat korzystania z muzyki w nauczaniu języków.

 

Dowiedz się więcej o Susannie Zaraysky, jej serii Create Your World Book, jej książkach, poczytaj jej blog lub pooglądaj wystąpienia na https://createyourworldbook.com/

 

Żródło: https://createyourworldbook.com/

 

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu na CourseFinders.com

Dołącz do naszej grupy nauki języka angielskiego na Facebooku.

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you