Zasoby do nauki Business English

calculator-178127_640

 

Zasoby do nauki Business English

 

Business English Pod

Ten podcast zawiera 300 lekcji obejmujących najistotniejsze słownictwo Business English przydatne w negocjacjach, spotkaniach, zarządzaniu, prezentacjach i w wielu innych kwestiach. Podcast jest darmowy tylko przez okres próbny. Wersja premium zawiera transkrypcje, przykładowe zwroty, ćwiczenia i fiszki. Video Vocab, która skupia się na angielskim słownictwie dla biznesu, jest częścią Business English Pod, ale jest darmowa. Podkasty są podzielone na tematy takie jak zarządzanie, prawo i zagadnienia prawne, księgowość i finanse, zarządzanie projektami, technologia i IT, sprzedaż i marketing oraz ekonomia.

https://www.businessenglishpod.com/

 

English Club Business English

W tej części strony English Club znajdziesz słownictwo business English I bardzo przydatne wskazówki. Poruszane tematy to między innymi list biznesowy, prezentacje biznesowe, negocjacje, spotkania, CV, list motywacyjny, słownictwo business English i pieniądze.

https://www.englishclub.com/business-english/index.htm

 

Business English Site

Na tej stronie znajdziesz ćwiczenia z użyciem słownictwa z business English. Treść została stworzona przez ludzi, którzy mają wiele lat doświadczenia w biznesie i którzy tym słownictwem posługują się na codzień. Treści są podzielone na tematy takie jak ogólne zwroty biznesowe, sprzedaż i marketing, księgowość, bankowość, finanse, informatyka, medycyna, inne rodzaje business English i ćwiczenia gramatyczne.

https://www.businessenglishsite.com/

 

British Council Business and Work

Ta część British Council Learn English udostępnia zasoby mające na celu pomoc w rozwoju umiejętności związanych z business English. Na stronie dostępne są trzy serie – Business Magazine, Professionals Podcasts i You’re Hired. Business Magazine to seria artykułów, które mogą pomóc poprawić Twoje umiejętności i słownictwo z Business English poprzez poruszanie popularnych temató biznesowych. Każdy artykuł zawiera ćwiczenia do sprawdzenia zdobytej wiedzy. Pozostałe dwie serie to podcasty, jeden koncentruje się na drodze przez proces rekrutacji, a drugi na różnych tematach związanych z biznesem i ogólnie o pracy.

https://learnenglish.britishcouncil.org/en/business-and-work

 

Business English Vocabulary Word Lists

Ta strona oferuje listy podstawowych słówek z zakresu business English i wiele rodzajów gier i quizów do ćwiczenia ich.

https://www.manythings.org/vocabulary/lists/z/

 

BBC Learning English

BBC oferuje trzy serie, które skupiają się na języku angielskim w miejscu pracy – English at Work, Talking Business i Get that Job. English at Work to podkast o komunikacji i codziennych problemach w biurze. Każdy odcinek zawiera traskrypcje i pytanie sprawdzające słuchanie ze zrozumieniem. Talking Business to kurs, który zapewnia przydatne słownictwo i wyrażenia, aby poprawić zdolności związane z biznesowym angielskim w różnych sytuacjach biznesowych. Składa się on z czterech modułów – telefon, spotkania, prezentacje i negocjacje. Seria Get that Job zabiera Cię w podróż przez proces szukania pracy. Opiera się on na zadaniach i ćwiczeniach.

https://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/general/

 

Entrepreneur

To jest strona internetowa magazynu biznesowego o nazwie Entrepreneur. Tutaj znajdzesz artykuły skupiające się na marketingu, finansach, technologii, rozpoczynaniu firmy i więcej. Możesz użyć tej strony jako zasobu do poprawienia czytania ze zrozumieniem, nauki nowego słownictwa i poznania aktualnych  wiadomości z Twojej dziedziny.

https://www.entrepreneur.com/

 

 

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu na CourseFinders.com

Dołącz do naszej grupy nauki języka angielskiego na Facebooku.

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you