Profil poligloty: Benny Lewis

POLYGLOTPROFILE-29388_640_PL

 

Profil poligloty: Benny Lewis

 

Benny Lewis jest poliglotą i globtroterem z Irlandii, który prowadzi popularny blog Fluent in 3 months. Mieszkał za granicą w 12 krajach . Dotychczas opanował 7 języków do poziomu płynności, a zna ich jeszcze więcej na poziomie konwersacyjnym.

 

Opracował własną metodę nauki języków i podzielił się nią w swojej bestsellerowej książce Fluent in 3 Months. Zyskał uznanie zarówno w środowisku nauki języków obcych jak i wśród społeczności podróżników. Został nazwany podróżnikiem roku National Geographic.

 

Na swoim blogu dzieli się swoimi przejściami z nauką języków, ujawniając, że w przeszłości miał trudności z opanowaniem ich. Punktem zwrotnym na jego drodze było napotkanie mężczyzny, który podzielił się z nim swoją mądrością. Od tego czasu Lewis zamienił tę radę w praktykę i swoje motto – nie bój się popełniać błędów.

 

Aby doświadczyć metody nauki języków obcych Benniego Lewisa możesz kupić jego książkę, wziąć udział w jednym z jego warsztatów i spotkać się z nim twarzą w twarz lub przeglądać przydatne porady i wskazówki na jego blogu. Możesz również wziąć udział w jego darmowym kursie językowym Speak in a Week, dzięki któremu w ciągu 7 dni opanujesz język obcy, którego chcesz się nauczyć.

 

Na jego blogu znajdziesz artykuły o różnej tematyce, np. kultura, zabawa, hacki językowe, misje i historie sukcesu. Wśród hacków językowych znajdziesz wiele poleconych zasobów online do nauki różnych języków, obalanie mitów dotyczących nauki języka oraz wskazówki jak nauczyć się języków szybciej i efektywniej.

 

Na stronie znajdziesz również strefę premium, dzięki której otrzymasz dostęp do treści premium I bonusów takich jak między innymi The Language Hacking Guide, samouczki wideo i Immersion Resource Kits.

 

Dowiedz się więcej o Bennym Lewisie, jego metodzie i jego hackach językowych na jego blogu.

 

Źródło: https://www.fluentin3months.com/

 

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you