Zasoby do nauki języka angielskiego online

laptop-158648_640pl

 

Zasoby do nauki języka angielskiego online

 

Sprawdź te zasoby online do rozpoczęcia nauki lub doskonalenia języka angielskiego:

Obejmują one kursy, gramatykę, słownictwo, mówienie i ćwiczenia wymowy, podcasty, wymianę językową i aplikacje. Sprawdź jakie zasoby są dla Ciebie odpowiednie i zacznij się uczyć!

 

BBC Learning English oferuje kursy na trzech poziomach trudności. Każda sesja kursu składa się z zajęć takich jak słuchanie z tekstem, quizy, objaśnienia gramatyczne i więcej. Możesz również posłuchać podcastów, między innymi popularny “6 minute English”.

https://www.bbc.co.uk/learningenglish

 

English Page ma cotygodniowe lekcje, jest sekcja gramatyki i słownictwo podzielone na grupy. W Reading Room można wybierać z bezpłatnych gazet, czasopism, książek i literatury. Listening Lounge oferuje zasobów do słuchania online.

https://www.englishpage.com/index.html

 

Learn English jest podzielony na cztery główne sekcje – słownictwo, gramatykę, popraw się i zasoby. Oprócz podstawowej tematyki słownictwa od kształtów po politykę można również nauczyć się słownictwa (a nawet gramatyki) za pomocą obrazków. Jest tam również kompleksowy dział gramatyczny obejmujący wszystko, od przymiotników do strony biernej i aktywnej.

https://www.learnenglish.de/

 

British Council Learn English oferuje kilka sekcji w tym: słuchaj i oglądaj, gramatyka i słownictwo, gry i zabawy, biznes i praca, pisanie, IELTS i aplikacje. W tych sekcjach można znaleźć podcasty na poziomie podstawowym, krótki przewodnik gramatyczny, dowcipy, język angielski do pracy, próbne testy IELTS i aplikacje British Council do nauki języka angielskiego.

https://learnenglish.britishcouncil.org/en

 

Learn English online jest darmowy kurs języka angielskiego podzielony na rozdziały. Koncentruje się na gramatyce i jest bardzo bezpośrednie.

https://www.learn-english-online.org/

 

BBC Learning English podcast, które oferuje różnorodne podcasty, w tym takie o słownictwie, idiomach, gramatyce, wiadomościach, poradach do nauki, język w akcji itp.

https://www.youtube.com/user/bbclearningenglish

 

Loecsen Free English Lessons uczy wymowy słów podzielonych na kategorie. Bardzo przydatne źródło.

https://www.loecsen.com/travel/0-en-67-2-2-free-lessons-english.html

 

Live Mocha jest platformą wymiany językowej, która pozwala na znalezienia partnera do rozmów w języku obcym.

https://livemocha.com/pages/languages/learn-english/

 

My English Pages oferuje lekcje gramatyki, mówienia, słownictwo, idiomy i phrasal verbs na wszystkich poziomach. Ta strona jest pełna zasobów.

https://www.myenglishpages.com/

 

Sekcja How to… BBC Learning English oferuje szybkie i krótkie repetytoria ze słownictwa z takich tematów jak: pytanie o czas, dyskusja, rozmowa, pytanie o drogę i dużo więcej.

https://www.bbc.co.uk/worldservice/learningenglish/language/howto/

 

English as a Second Language Podcast zawiera ponad 1500 podcastów, których możesz wysłuchać.

https://www.eslpod.com/website/index_new.html

 

Quick and dirty tips jest zabawnym przewodnikiem po języku angielskim. Ten blog przenosi język angielski z książek do naszego życia codziennego.

https://www.quickanddirtytips.com/grammar-girl

 

Z Duolingo możesz korzystać na telefonie i na komputerze. Jest to zabawny sposób do nauki języka angielskiego poprzez program działający na zasadzie gry.

https://www.duolingo.com/register

Memrise jest wspaniały sposobem do nauki słówek na podstawie fiszek.

https://www.memrise.com/

 

Jeśli zacząłęś uczyć się języka angieskiego online i myślisz o poprawie swojej znajomości tego języka w szkole językowej sprawdź swoje opcje tutaj.

 

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you