Blogi podróżnicze

blogipodroznicze

 

Blog podróżniczy może być wspaniałą motywacją do podróżowania, a nawet nauki języków! Filmy, zdjęcia, opowieści i wskazówki, które możemy na nim znaleźć są cennym źródłem wiedzy i inspiracją. Śledzenie podróży interesujących ludzi może zachęcić Cię do wybrania się we własną podróż. Skorzystaj z ich wskazówek, aby Twoja podróż była udana i wyjątkowa.

LIVE A LIFE

Jest to filmowy blog podróżniczy. Filmy są ciekawie zedytowane, z narracją i napisami. Na blogu można również znaleźć poradniki takie jak „O długoterminowej samotnej podróży – przemyślenia”, „Jak szukać noclegu w Azji” czy „5 tipów do podróżowania w grupie”. W sekcji miejsca można odnaleźć kraj, który nas interesuje i wyświetlić wszystkie posty z nim związane.

https://livealife.pl/

RODZINA BEZ GRANIC

Blog o rodzinny podróżowaniu. Autorzy pokazują, że można się wybierać w dalekie podróże nawet z małymi dziećmi. W zakładce „Podróże” znajdziemy artykuły o największych podróżach tej niesamowitej rodziny po takich zakątkach świata jak Nowej Zelandii i wyspach Pacyfiku, Bośni i Herzegowinie czy Środkowej Ameryce. Z kolei w zakładce „Myślę” autorka dzielki się swoimi przemyśleniami i przeżyciami na przykład na temat podróżowania w ciąży czy nagości w rodzinie.

https://thefamilywithoutborders.com/pl/

PODRÓŻNICCY

Jest to blog bardzo stymulujący wizualnie. Najbardziej przemawiają do nas piękne zdjęcia o wysokiej jakości, które tworzą cały layout blogu. W zakładce kraje i cykle znajdziemy posty podzielone na kraje. Wraz z autorami możemy podróżować po Urugwaju, Argentynie, Singapurze i Węgrzech. Na blogu możemy zapoznać się z akcją „Dbaj o naturę, tak jak natura dba o Ciebie” i dowiedzieć się jaka jest Twoja natura.

https://podrozniccy.com/pl/

THE ADAMANT WONDERER

Autorka tego blog odwiedziła już około 60 państw, lokalnakuchnia i jedzenie jest nardzo ważną częścią jej podróży. Dlatego blog jest podzielony na przepisy kulinarne i subiektywne przewodniki. Wśród przepisów znajdziemy takie jak „Bulgur z pieczonymi owocami i jogurtem”, „Sałatka  z kaszą pęczak, bobem i cytrynoowo-miętowym dressingiem” oraz „Wegańskie truffle kokosowo – truskawkowe”. Subiektywne przewodniki pokażą nam między innymi Manchester, Porto i Lizbonę oraz Tokio. W przewodnikach autorka poleca sprawdzone przez siebie miejsca.

https://www.adamantwanderer.com/

SKOK W BOK

Blog o Tajlandii odkrywający jej wszystkie tajemnice. Autor porzucił swoje życie za biurkiem i kupił bilet w jedną stronę do Tajlandii. Teraz mieszka na wyspie Phuket i podróżuje po Tajlandii i pobliskich krajach. Na blogu możemy poznać Tajlandię czyli dowiemy się między innymi o jej geografii, naturze, języku i kuchni. Na blogu znajdziemy dużo postów o Phuket, nie tylko turystycznych, ale również o tym co się dzieje tam na codzień. Większość tekstów jest zaopatrzona w filmy, dzięki którym możemy wraz z autorem doświadczać jego przygód.

https://skokwbokblog.com/

PARAGON Z PODRÓŻY

Idea bloga to niskobudżetowe podróżowanie. Można na nim znaleźć dużo porad, nie tylko takich związanych z tanim podróżowaniem, ale także na przykład „Jak zwiększyć bezpieczeństwo w podróży?”. W zakładce przygody możemy poczytać o nietypowych sytuacjach autorów podczas podróży, a w miejscach znajdziemy posty dedykowane konkretnym krajom czy miastom.

https://paragonzpodrozy.pl/

 

 

 

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you