Learning languages with audiobo

audiobook-791076_640

 

Nauka języków za pomocą audiobooków

 

Audiobooki są doskonałym rozwiązaniem do nauki języków obcych, jeśli nie masz czasu, chcesz uczyć się w podróży lub podczas wykonywania innych, mniej pochłaniających zadań.

 

Dlaczego?

Obecnie mamy coraz więcej obowiązków, żyjemy szybko i mamy mniej czasu na dodatkowe zajęcia. Ale co, jeśli chcesz nauczyć się języka? Cóż audiobooki są świetnym rozwiązaniem! Można ich słuchać, gdy jesteś w drodze do szkoły lub pracy albo gdy robisz porządki w domu. Z audiobooków można uczyć się nie tylko słownictwa i gramatyki, ale także struktury zdania, zwrotów i wymowy.

 

Jak?

Jeśli myślisz poważnie o nauce języków z audiobookami – przygotuj plan. Podejmij decyzję o minimalnej ilości godzin, które chcesz przeznaczyć na dany tydzień. Jeśli uda Ci się więcej pouczyć, to świetnie, ale co najmniej spełniaj swój założony cel. Zdecyduj, co chcesz przeczytać, sprawdż czy poziom trudności w książce nie przekracza Twoich możliwości. Można również pobrać e-book, jeśli jest dostępny i sprawdzić pisownię nowego słownictwa w wolnym czasie lub słuchać i czytać jednocześnie dla szybszego postępu.

 

Co?

Można znaleźć wiele darmowych audiobooków on-line, jednak jeśli chcesz zainwestować, możesz kupić taki, który pasuje do Twoich zainteresowań. W linku powyżej znajdziesz dzieła literatury, poezji i literatury faktu autorów takich jak Jane Austen, Fiodor Dostojewski, William Szekspir, Emily Dickinson, EE Cummings, Robert Frost i Arystoteles.

 

Ogólnie audiobooki są doskonałym rozwiązaniem dla uczących się języka obcego. Z wyjątkiem ćwiczenia zrozumienia będziesz również w stanie uczyć się i doskonalić wymowę wielu codziennych słów. Więc wybierz audiobooka już dzisiaj i zaczacznij słuchać!

This post is also available in: angielski

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you