Combining learning languages in a language school and onl

blackboard-583692_640

 

 Łączenie nauki języków obcych w szkole językowej i w Internecie

 

Ucząc się języków w szkole językowej otrzymujesz cały pakiet. Masz nauczyciela z autorytetem i wiedzą, który przygotowuje cały materiał, dopasowany do Twojego poziomu. Uczysz się z grupą ludzi, z którymi możesz ćwiczyć mówienie i pracować nad wymową, jesteś również w otoczeniu innych miłośników języków, którzy mogą pomóc Ci utrzymać motywację i Cię inspirować. Jak można skorzystać z połączenia nauki języków obcych w szkole językowej oraz w Internecie? Dowiedz się poniżej i spróbuj.

 

Możliwości

Nauka przez Internet oferuje wiele możliwości, z których możesz skorzystać i które uzupełniają tradycyjne zajęcia. Możesz słuchać podcastów czy audiobooków i podchwycić poprawną wymowę, możesz uczyć się gramatyki, możesz pobrać różne aplikacje i uczyć się języków w zabawny sposób.

 

Powtarzanie

Nauka online może być formą powtórki tego co robiłeś na zajęciach. Znajdź ostatni temat, który był realizownay przez nauczyciela w zasobach internetowych. Porównaj to z tym, co zapisałeś w notatkach oraz z książką. Informacje z innego źródła mogą pomóc Ci lepiej zrozumieć dane pojęcie,  możesz również dowiedzieć się więcej na ten temat i poszerzyć swój zasób słownictwa.

 

Wygoda

Nauka online jest wygodna, ponieważ możesz z niej korzystać w dowolnym miejscu i czasie, tak jak w podróży czy podczas przerw. Możesz korzystać z zasobów edukacyjnych online, aby przygotować się do swoich zajęć językowych. Nawet jeśli nie masz dużo czasu możesz uczyć się w drodze do pracy lub szkoły, a także w trakcie przerw w ciągu dnia.

 

Możesz skupić się na sobie

Dodatkową korzyścią samodzielnej nauki on-line jest to, że koncentrujesz się na sobie. Możesz uczyć  się czego chcesz lub przećwiczyć coś, z czym masz kłopot, a w efekcie będziesz czuć się lepiej przygotowany do zajęć językowych.

 

This post is also available in: angielski

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you