Pomoc i FAQ

Jesteśmy tutaj, aby pomóc

Jesteś uczniem? Proszę przejdź do Pomoc i FAQ dla uczniów.

Jesteś administratorem szkoły? Proszę przejdź do Pomoc i FAQ dla Szkół.

Jesteś przedstawicielem? Proszę przejdź do Pomoc i FAQ dla przedstawicieli.


Co to jest za strona?

CourseFinders for Languages jest stroną umożliwiającą znalezienie idealnej szkoły językowej. Wiemy, że wyszukiwanie kursów językowych online może często być długim i frustrującym procesem. Wiemy to, ponieważ sami przez to przechodziliśmy. Naszym celem w CourseFinders jest dostarczenie potrzebnych informacji w jedno miejsce jak i sprawienie, że kontaktowanie się ze szkołami będzie szybkie i wydajne. Szkoły są gromadzone w bazie i mogą prezentować swoje profile za darmo, dlatego mamy najbardziej obszerną listę szkół w internecie. Użytkowanie strony jest całkowicie darmowe dla uczniów. Możesz wyszukiwać szkoły, dodawać je do ulubionych, czytać recenzje innych uczniów, a następnie skontaktować się z nawet 10 szkołami za pomocą jednego formularza, co zaoszczędzi Ci czasu i kłopotu.


Jak mogę napisać recenzję?

Jeśli uczyłeś się w jednej ze szkół prezentowanych na CourseFinders, to odwiedź profil tej szkoły i kliknij na “dodaj recenzję”. Prosimy o recenzowanie  tylko w przypadku, gdy osobiście uczęszczałeś do danej szkoły w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Proszę nie pisać recenzji, ze względu na to, że członek rodziny lub znajomy się tam uczy, lub jeśli uczęszczałeś do szkoły dłużej niż 18 miesięcy temu. Tutaj znajdziesz wytyczne do recenzji. Możesz napisać maksymalnie dwie recenzje. Jeśli uczęszczałeś do więcej niż dwóch szkół obecnych na CourseFinders i chcesz napisać recenzję innej szkoły, proszę skontaktuj się z członkiem zespołu CourseFinders klikając na przycisk „wyślij opinię” na samym dole ekranu.


Niektóre informacje na profilu szkoły są nieprawidłowe

Jeśli uczęszczałeś do danej szkoły i nie zgadzasz się z recenzją pozostawioną przez innego ucznia, to proszę zostaw swoją opinię. Należy jednak pamiętać, że różnie doświadczamy pewnych rzeczy. Traktuj innych użytkowników z szacunkiem, kieruj się tylko własnym doświadczeniem wyniesionym z danej szkoły. Tutaj znajdziesz wytyczne do recenzji.


Jak mogę zadać szkole pytanie?

Najlepszym sposobem, aby zadać szkole pytanie jest skorzystanie z przycisku „Zapytaj teraz”. Wysłanie prośby o informacje do danej szkoły nie jest wiążące i nie jest równoznaczna z zapisaniem się na kurs. Pamiętaj jednak: aby szkoła mogła udzielić Ci odpowiedzi, jesteś zobowiązany udzielić szkole informacji, które są potrzebne do stworzenia oferty (np. narodowość, wiek, szczegóły dotyczące kursu, na który chciałbyś uczęszczać). Do zapytania możesz także dodać własną wiadomość, która sprawi, że odpowiedź będzie jeszcze bardziej dostosowana do Twoich potrzeb. A przedstawiciel szkoły skontaktuje się z Tobą jak najszybciej.


Co się dzieje z moimi danymi kontaktowymi?

CourseFinders nigdy nie będzie sprzedawać Twoich danych stronie trzeciej, lub wysyłać do Ciebie niechcianych e-maili. Twój adres e-mail będzie przekazywany szkole tylko wtedy, gdy wyślesz zapytanie. Proszę zapoznać się z naszą polityką prywatności w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Nie odpowiedziano tutaj na moje pytanie/ Mam sugestię

Jesteśmy zawsze otwarci na Wasze opinie. Proszę nie wahaj się z nami skontaktować, wysyłając e-mail na adres [email protected].

This post is also available in: angielski francuski niemiecki włoski hiszpański portugalski