Ucz się języków z YouTubem część 1

you-tube-897421_640 (1)

 

Ucz się języków z YouTubem część 1

 

To, że chcesz nauczyć się języka, niestety, nie oznacza, że faktycznie uda Ci się to zrobić. Czemu? Ponieważ możesz szybko stracić motywację, ponieważ dzień przerwy zamieni się w tydzień, aż w końcu zrezygnujesz, bo zdasz sobie sprawę, że zajmuje to zbyt dużo czasu i znajdziesz jeszcze wiele innych wymówek. Z narzekaniem skończmy w tym miejscu! Poniżej znajduje się lista filmów i kanałów na YouTubie ludzi, którzy przeszli przez cały proces nauki języków (i to nie jeden raz) i chcą podzielić się swoją wiedzą z Wami i aby Wam ułatwić ten proces. Niech ci popularni i doświadczeni poligloci zainspirują Cię i zacznij lub kontynuuj naukę języka już dziś!

 

 

5 techniques to speak any language – Sid Efromovich – TEDx (5 technik aby mówić w dowolonym języku)

W tym wideo Sid Efromovich, który jest biegły w 7 językach, dzieli się swoimi wypróbowanymi porad na opanowanie dowolnego języka.

 

One Simple Method to Learn Any Language – Scott Young & Vat Jaiswal – TEDx (Jedna prosta metoda aby nauczyć się dowolonego języka)

Scott i Vat przeprowadzili eksperyment “Rok bez języka angielskiego”, a w tym filmie rozmawiają o tym, jak metoda, której w tym eksperymencie używali, przynosi wspaniałe efekty w nauce języków obcych.

 

Hacking language learning: Benny Lewis – TEDx (Jak rozpracować naukę języków?)

Jeśli jesteś pasjonatą języków obcych, niemożliwe jest abyś nie słyszał o Benny’m Lewisie, popularnym poliglotą z Irlandii. Tutaj dzieli się on swoją historią, opowiada o swoich początkach i o tym jak zaczęła się jego pasja do języków obcych. Benny udowadnia, że nie trzeba mieć „wrodzonego talentu” do języków  aby płynnie mówić, a nawet stać się poliglotą.

 

Luca Lampariello – kanał na YouTubie

Luca jest poliglotą i autorem bloga “The Polyglot Dream”. Na jego kanale znajdziesz wiele przydatnych wskazówek, wielojęzyczne filmiki, strategie nauki języków i więcej.

 

Benny Lewis – kanał na YouTubie

Kanał Benniego wnosi troche uśmiechu na twarz. Pierwszy filmik to “Skype Me Maybe” zaśpiewane przez 17 poliglotów w 30 różnych językach. Tutaj znjadziesz wiele porad nie tylkotakich dotyczących języków, ale również podróżowania. Benny pokazuje swój postęp w nauce nowych języków.

 

Susanna Zaraysky – kanał na YouTubie

Susanna Zaraysky jest znaną poliglotką, która mówi w ośmiu językach i to ona stoi za serię Create Your World Book, lubi używać muzyki do pomocy w nauce języków. Susanna dzieli się swoimi inspirującymi wskazówkami jak i sekretami dotyczącymi nauki języków.

 

Olly Richard – kanał na YouTubie

Olly Richards mówi w 7 językach i jest założycielem „I Will Teach You a Language”. Na swoim kanale dzieli się poradami jak szybko i skutecznie nauczyć się języka. W swoich filmikach odpowiada na pytania, które zastanawiają nas wszystkich np. Jak mogę nauczyć się języka w ogóle nie siedząc przy biurku? lub Jak utrzymać znajomość kilku języków na raz?

 

Richard Simcott – kanała na YouTubie

Richard jest poliglotą i uczy się języków przez całe życie. Jest autorem bloga Speaking Fluently. Na swoim kanale dzieli się poradami dotyczącymi języków, filmikami z warsztatów dla poliglotów jak i zaprasza na rozmowy wielu interesujących gości.

 

 

 

 

Wróc na CourseFinders.com za tydzień aby przeczytać część 2.

Dołącz do nas na Facebooku i Twitterze i nie przegap więcej żadnego artykułu na CourseFinders.com

Dołącz do naszej grupy nauki języka angielskiego na Facebooku.

 

Find your perfect language school Search CourseFinders to find the course for you